شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانمسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان خبر داد: توزیع ۵۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان خبر داد: توزیع ۵۰ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان استان 

منتشرشده در گیلان چهارشنبه, 31 ارديبهشت 1399 ساعت 10:46
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان گیلان از اجرای مرحله سوم رزمایش مواسات در استان خبر داد و گفت: ۵۰ هزار بسته معیشتی دیگر بین نیازمندان توزیع می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛  ابراهیمی مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان گیلان برگزاری رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه در کشور و استان گیلان را در راستای عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری مورد اشاره قرار داد و  اظهار داشت: در مرحله سوم از این رزمایش و همزمان با پایان ماه مبارک رمضان سپاه 50 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع می‌کند.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان پیشتازی بسیج و سپاه جهت خدمت‌رسانی به مردم در جریان شیوع ویروس کرونا را مورد تأکید قرار داد و عنوان کرد: تاکنون مراحل اول و دوم از رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه با هدف حمایت از قشرهای آسیب‌دیده از ویروس کرونا و خانواده‌های نیازمند در گیلان برگزار شده است.

 

ابراهیمی با تأکید بر اینکه بسته‌های معیشتی تهیه شده بین نیازمندان و خانواده‌هایی که از قبل شناسایی شده‌اند توزیع می‌شود تصریح کرد: از همان روزهای نخستین شروع بحران کرونا اقشار مختلف مردم، نیکوکاران، بسیجیان و گروه های جهادی میدان خدمت‌رسانی را خالی نکردند و با تمام توان خود در صحنه عمل حاضر بودند.

 

وی تهیه و توزیع حدود 55 هزار بسته معیشتی در قالب برگزاری رزمایش مواسات را در مرحله نخست آن مورد اشاره قرار داد و ابراز داشت: در مرحله دوم رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه هم حدود 50 هزار بسته دیگر در سطح استان گیلان توزیع شد.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان خدمات جهادی کارکنان سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان را یادآورشد و تصریح کرد: برای جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا و تسریع در ارائه خدمات، سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان شمار بسیار زیادی از واحدهای آموزشی را گندزدایی و ضدعفونی کرد.

 

ابراهیمی با تأکید بر اینکه گروه‌های جهادی مانند همان روزهای اولیه شروع بحران ویروس کرونا در استان گیلان، همچنان برای کمک به مردم پای کار هستند تصریح کرد: در این مدت تعداد زیادی برگ بروشور آموزشی حاوی مطالبی در مورد چگونگی مقابله با ویروس کرونا و راه‌های پیشگیری از ابتلا به آن توسط سپاه توزیع شد.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان گیلان با بیان اینکه بسیجیان و گروه‌های جهادی در این استان با تمام ظرفیت و توان خود برای کمک به مردم به میدان آمدند عنوان کرد: کمبود وسایل بهداشتی، ضدعفونی کننده، ماسک و دستکش در گیلان از جمله مواردی بود که سپاه به کمک گروه‌های جهادی خود برای رفع آن تلاش کرد.

 

وی همکاری و مشارکت آحاد مردم برای مقابله با ویروس کرونا را امری لازم و ضروری تلقی کرد و با بیان اینکه بسیجیان و گروه‌های جهادی تا پایان این بحران در کنار مردم باقی می‌مانند افزود: مشکلات و گرفتاری‌هایی که هم‌اینک در کشور و استان گیلان ایجاد شده مطمئناً با رعایت نکات بهداشتی و اتحاد همه جامعه برطرف می‌شود.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه رزمایش خدمت مؤمنانه به عنوان گام دوم سپاه و در ادامه فعالیت‌های مبارزه با ویروس کرونا در استان انجام می‌شود تصریح کرد: تأمین وسایل بهداشتی و ضدعفونی کننده و کمک به کادر درمانی از جمله اقدامات گام نخست سپاه قدس گیلان برای مقابله با کرونا محسوب می‌شود.

 

ابراهیمی استفاده از توان و ظرفیت پایگاه‌های بسیج، گروه‌های جهادی، جامعه خیران و نهادهای خدمت‌رسان جهت برگزاری رزمایش مواسات و خدمت مؤمنانه را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم این گام را نیز با موفقیت تمام برداریم تا هر چه زودتر شاهد از بین رفتن ویروس منحوس کرونا در گیلان باشیم.

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است