شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانمسئول بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان : ۲۵۱ واحد مسکن محرومان تاکنون تحویل داده شده است

مسئول بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان : ۲۵۱ واحد مسکن محرومان تاکنون تحویل داده شده است

منتشرشده در گیلان شنبه, 17 خرداد 1399 ساعت 11:26
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان از عزم گروه‌های جهادی و سپاه برای ساخت ۷۴۱ واحد دیگر مسکن محرومان در استان خبر داد و گفت: سال گذشته تاکنون ۲۵۱ واحد توسط سپاه تحویل داده شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ ابراهیمی مسئول بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان برنامه مشترک سپاه قدس استان گیلان و کمیته امداد در راستای ساخت 741 واحد مسکن محرومان در استان توسط سپاه را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان از سال گذشته تاکنون فرآیند ساخت 251 واحد منزل مسکونی را به اتمام رسانده است.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه واحدهای آماده شده به صاحبانشان که از مددجویان کمیته امداد استان هستند تحویل داده شده است عنوان کرد: از اسفند سال گذشته روند اجرایی پروژه‌های مسکن‌سازی سپاه در گیلان به علت شیوع ویروس کرونا و ضرورت حفظ سلامت عوامل اجرایی به تأخیر افتاد.

 

ابراهیمی آغاز ساخت منازل باقیمانده بلافاصله پس از بهتر شدن نسبی وضعیت مقابله با ویروس کرونا در استان گیلان و عزم سپاه و گروه‌های جهادگر برای اتمام طرح‌ها را مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد: در حال حاضر با تمام قوت کار ساخت منازل و واحدهای نیمه‌تمام را آغاز کرده‌ایم و انتظار داریم به زودی عملیات اجرایی آن‌ها به اتمام برسد.

 

وی پیشرفت فیزیکی پروژه‌های مسکن‌سازی ویژه محرومان را در استان گیلان به صورت میانگین حدود 75 تا 80 درصد اعلام کرد و افزود: با توجه به پیشرفت بسیار خوب کارها و تلاش شبانه‌روزی گروه‌های جهادی و عاملان اجرایی امید داریم بتوانیم تا نهایتاً تیر ماه امسال اکثر واحدها را تحویل صاحبانشان بدهیم.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه احتمالاً عملیات اجرایی ساخت یک چند واحد در نقاط صعب‌العبور استان گیلان به علت منطقه جغرافیایی ک شرایط خاص کار کمی با تأخیر به اتمام می‌رسد خاطرنشان کرد: تا تابستان امسال تمامی واحدهای مسکن محرومان تحویل صاحبانشان داده می‌‌شود.

 

ابراهیمی مأموریت دوم بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان در حوزه ساخت مسکن محرومان را استمرار طرح‌های مسکن‌سازی برای سیل‌زدگان استان گلستان اعلام کرد و گفت: پس از وقوع سیلاب اوایل سال گذشته در استان گلستان، طرح‌های ساخت و تعمیر منازل شهرستان گمیشان بر عهده سپاه قدس گیلان نهاده شد.

 

وی از ساخت 100 واحد مسکن توسط بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان در شهرستان گمیشان سخن گفت و با بیان اینکه مراحل ساخت و تحویل این پروژه‌ها به خوبی توسط سپاه به انجام رسید اظهار داشت: به علت شیوع ویروس کرونا و تعطیلی فعالیت‌ها، عملیات اجرایی این طرح‌ها نیز که با سرعت خوبی در حال ساخت بود کمی به تأخیر افتاد.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان ضمن ابراز امیدواری از پایان طرح‌های مسکن‌سازی سپاه در منطقه گمیشان تا نیمه نخست تیر ماه امسال ابراز داشت: تاکنون 50 واحد از منازل سیل‌زدگان گمیشانی توسط بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان ساخته شده و با نظارت دستگاه‌های متولی امر به صاحبان آنان تحویل داده شده است.

 

ابراهیمی اجرای برنامه‌های جهادی در استان گیلان به ویژه نقاط محروم آن را اثر بخش خواند و ابراز داشت: بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان همواره روند اجرای فعالیت‌های جهادی و ساخت مسکن محرومان را با جدیت و شتاب بسیار بیشتری ادامه خواهد داد تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن محرومیت از تمام نقاط استان گیلان برچیده شود.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است