شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلان فرمانده سپاه قدس استان گیلان: روحیه جهادی و انقلابی رمز موفقیت و پیشرفت کشور است

 فرمانده سپاه قدس استان گیلان: روحیه جهادی و انقلابی رمز موفقیت و پیشرفت کشور است

منتشرشده در گیلان سه شنبه, 20 خرداد 1399 ساعت 09:39
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه جمهوری اسلامی یاور همیشگی ستمدیدگان جهان است رمز موفقیت و پیشرفت کشور را داشتن روحیه جهادی و انقلابی دانست.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان در مراسم تکریم و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صومعه‌سرا با اشاره به نقش موثر مردم در پیروزی و تداوم حیات جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: بسیاری از انقلاب‌های دنیا پس از پایان یافتن زندگی رهبران آنها از بین رفته و نابود شدند.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران یک مکتب الهی است و زمام امور آن نیز توسط یک شخص الهی اداره می‌شود بیان کرد: انقلاب اسلامی ایران پس از رحلت بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی پا برجا ماند و با هدایت‌های مقام معظم رهبری عزت‌مندانه به مسیر خود ادامه داد.

 

وی با اشاره به اینکه هنر سپاه در ایام بحرانی مانند شیوع کرونا استفاده از ظرفیت‌های مردمی و بسیج امکانات موجود است تصریح کرد: مردم گیلان در رزمایش مواسات که برگرفته از آرمان‌های معمار کبیر انقلاب است در 50 روز 49 میلیارد تومان به آسیب‌دیدگان از کرونا کمک کردند.

 

سردار عبدالله‌پور به دشمنی‌های دیرینه آمریکا نسبت به جمهوری اسلامی اشاره کرد و با بیان اینکه استکبار جهانی در تمام این سال‌ها در فکر ضربه زدن به کشور ما بوده است افزود: سپاه بدون داشتن نگاه حزبی در پی تامین امنیت مردم در سطوح مختلف جامعه است و تنها با ضد انقلاب سر ستیز دارد.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان اهمیت فضای مجازی را یادآور شد و خاطرنشان کرد: امروز دشمن در فضای مجازی درصدد اجرای نقشه‌های خصمانه خود است و نیروهای انقلابی باید با حضور موثر در این عرصه و تشکیل پایگاه‌های مختلف در آن دشمن را شکست داده و نابودش کنند.

 

سردار عبدالله‌پور با تأکید بر اینکه ملت‌های مختلف در سراسر جهان از یاوران ما و ذخیره استراتژیک انقلاب اسلامی محسوب می‌شوند تصریح کرد: آرمان جمهوری اسلامی دفاع از مظلوم در سراسر جهان است و  همواره از مظلومان و ستمدیدگان حمایت می‌کنیم.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان رمز موفقیت و پیشرفت کشور را داشتن روحیه جهادی و انقلابی عنوان کرد و بیان داشت: با تفکر انقلابی و جهادی مشکلات مردم  رفع می شود و باید  سبک زندگی غربی را به‌طور کامل از جامعه حذف کنیم.

 

بنابراین گزارش در پایان این مراسم سرهنگ پاسدار «جهانبخش آرمان» به‌عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه صومعه‌سرا معرفی شد و از تلاش‌ها و زحمات سرهنگ پاسدار سید حسن حسینی نیز تقدیر به عمل آمد. 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است