شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلان فرمانده سپاه قدس استان گیلان: ترویج فرهنگ دفاع مقدس نیازمند «مدیریت جهادی» است

 فرمانده سپاه قدس استان گیلان: ترویج فرهنگ دفاع مقدس نیازمند «مدیریت جهادی» است

منتشرشده در گیلان دوشنبه, 02 تیر 1399 ساعت 08:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه کاری که برای خدا انجام شود بسیار ارزشمند است گفت: نشر فرهنگ دفاع مقدس نیازمند نگاه و مدیریت جهادی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله‌پورفرمانده سپاه قدس استان گیلان در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان اظهار داشت: نشر فرهنگ دفاع مقدس کار بسیار سخت و عمیقی است و نیازمند نگاه و مدیریت جهادی است.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه بیش از 30 هزار شهید، جانباز و آزاده دفاع مقدس در کشور عدد کمی نیست ابراز داشت: کاری که برای خدا انجام شود بسیار ارزشمند است و ارائه گزارش در کار جهادی معنا ندارد و در کار جهادی باید بیش از حد معمول کار و تلاش کرد.

 

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه موانع جزو کار است تصریح کرد: برخی فکر می‌کنند که وقتی ما برای خدا تلاش می‌کنیم نباید موانع در مسیر وجود داشته باشد در صورتی‌که موانع هم جزو کار محسوب می‌شود.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به حضور موثر مردم در دفاع مقدس خاطرنشان کرد:  در حوزه نیروی انسانی امام(ره) مردم را به صحنه آورد و در ادامه مردم به‌خوبی در مقابل دشمن ایستادند.

 

وی با اشاره به زحمات سرهنگ بایرامی در بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان و مجموعه سپاه قدس گیلان افزود: سرهنگ بایرامی از روحیه جهادی برخوردار است و امروز در جایگاه سرپرست سازمان ادبیات و دفاع مقدس کشور نیز می‌تواند منشا خیر برای کشور و گیلان باشد‌

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان، حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس را مهم‌ترین‌ کار فرهنگی در داخل کشور دانست و عنوان کرد: اگر فرهنگ ایثار و دفاع مقدس در همه بخش‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی و سایر حوزه‌ها راه پیدا کند همه مشکلات جامعه حل می‌شود.

 

سردار عبدالله‌پور با اشاره به لزوم شنیدن خاطرات شیرین رزمندگان دفاع مقدس و حفظ اسناد و فرهنگ ایثارگری آنان تصریح کرد: انتظار دارم که این افراد در گیلان شناسایی و خاطرات آنان نشر یابد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است