شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده ناحیه رضوانشهر خبر داد : توزیع بیش از ۵ هزار بسته حمایتی در رضوانشهر

فرمانده ناحیه رضوانشهر خبر داد : توزیع بیش از ۵ هزار بسته حمایتی در رضوانشهر

منتشرشده در گیلان دوشنبه, 16 تیر 1399 ساعت 08:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز:  فرمانده ناحیه رضوانشهر گفت: در راستای اجرای طرح مساوات و جمع آوری کمک های مومنانه در این شهرستان، بیش از ۵ هزار و یکصد بسته حمایتی و معیشتی بین جمعیت هدف توزیع شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ قاسمی فرمانده ناحیه رضوانشهر ضمن تشکر از اقدام خوب و خداپسندانه مردم و خیرین افزود: در راستای اجرای طرح مساوات و جمع آوری کمک های مومنانه در این شهرستان، بیش از ۵ هزار و یکصد بسته حمایتی و معیشتی بین اقشار آسیب پذیر اعم از مدد جویان بهزیستی و کمیته امام خمینی(ره)، بیماران صعب العلاج، خانواده زندانیان، رانندگان تاکسی، موتورسیکلت سواران تأمین کننده معاش زندگی، بازاریان آسیب دیده ناشی از اقتصاد کرونا و غیره توزیع شد.

 

وی همچنین با اشاره به ساخت مسکن محرومین در رضوانشهر اظهار داشت: از مجموع ۴۵ واحد مسکن مدد جویی برای محرومین این شهرستان ۲۵ واحد از این تعداد تا کنون به افراد آسیب پذیر تحویل شده است.

 

 فرمانده ناحیه رضوانشهر بیان کرد: ۲۰ واحد دیگر نیز با حدود ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال تکمیل و تا پایان سال تحویل خانوارهای نیازمند شهرستان خواهد شد.

 

 شهرستان رضوانشهر با حدود ۸۰ هزار نفر جمعیت و ۱۲۰ روستا در ۷۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است که بیش از ۶ هزار نفر در قالب ۴ هزار و سیصد خانوار تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) می باشند.

 

 

انتهای خبر/

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است