شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلان فرمانده سپاه قدس استان گیلان: بهره‌گیری از «مدیریت جهادی» برای رفع مشکلات کشور ضروری است

 فرمانده سپاه قدس استان گیلان: بهره‌گیری از «مدیریت جهادی» برای رفع مشکلات کشور ضروری است

منتشرشده در گیلان دوشنبه, 16 تیر 1399 ساعت 14:13
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قدس استان گیلان گفت: بهره‌گیری از مدیریت جهادی و پیروی از سیره شهدا برای رفع مشکلات کشور ضروری است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله‌پورفرمانده سپاه قدس استان گیلان در حاشیه برگزاری یادواره شهدای ترور 15 تیرماه سال 1360 در گیلان از جمله‌ «علی اخوین انصاری» و «علیرضا نورانی» اظهار داشت: شجاعت و استقامت در اعتقادات از جمله ویژگی‌های بارز شهید انصاری است.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه این شهید بزرگوار حتی زمانی‌که در آمریکا تحصیل می‌کرد نیز اعتقادات خودش را حفظ کرده بود خاطرنشان کرد: شهید انصاری همگام با سپاهیان و سایر نیروهای انقلابی برای تأمین امنیت در استان گیلان تلاش زیادی کرد.

 

سردار عبدالله‌پور با اشاره به جنایات منافقان در سال 1360 و اوایل پیروزی انقلاب ابراز داشت: در آن سال‌ها منافقان افراد زیادی را به بهانه‌های مختلف می‌کشتند و در کنار این ناامنی‌ها، شهید انصاری برای برقراری عدالت اجتماعی و تأمین امنیت مردم در آن زمان از هیچ تلاشی فروگذار نکرد.

 

وی مدیریت جهادی تنها استاندار شهید کشور را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: مدیریت جهادی ویژگی‌هایی دارد؛ یکی از ویژگی‌ها این است که باید در راه خدا باشد و بیشتر از حرف، عمل شود البته در کار جهادی ممکن است موانعی هم وجود داشته باشد و این موانع نیز جزو کار جهادی است.

 

 فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به شباهت بسیاری از ویژگی‌های اخلاقی و رفتاری شهدا با یکدیگر که موجب حفظ و ماندگاری مرام آنان می‌شود خاطرنشان کرد: با تلاش شهدا توانستیم آن روزهای بحرانی را پشت سر بگذاریم و خوشبختانه امروز امنیت در این منطقه برقرار است.

 

بنابراین گزارش یادواره شهیدان انصاری و نورانی و همچنین 257 شهید کارمند استان گیلان امسال با توجه به شیوع کرونا به‌صورت تلویزیونی برگزار شد.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است