شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانسپاهنماینده ولی‌فقیه در سپاه در مراسم " یادها و نام ها" :دفاع مقدس عامل بقای انقلاب اسلامی شد

نماینده ولی‌فقیه در سپاه در مراسم " یادها و نام ها" :دفاع مقدس عامل بقای انقلاب اسلامی شد

منتشرشده در سپاه دوشنبه, 07 مهر 1399 ساعت 11:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی صادقی  گفت:جنگی که آمده بود تا انقلاب را نابود کند عامل بقای آن شد. الهی بودن دفاع مقدس عامل بقای آن شد. فرهنگ دفاع مقدس جهت دهنده آن است. جنگ ما با استکبار پایان ندارد پس دفاع ما نیز پایان ندارد. دفاع‌مقدس مانند عاشورا که طلوعی بی‌پایان بود می‌ماند. دفاع مقدس باقی می‌ماند.


به گزارش سپاه نیوز؛حجت‌الاسلام والمسلمین عبد الله حاجی صادقی نماینده ولی‌فقیه در سپاه  در دومین مراسم "یادها و نام‌ها" در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تهران با بیان اینکه جنگی که آمده بود تا انقلاب را نابود کند عامل بقای آن شد، افزود: ما وارثان دفاع مقدس نباید اجازه دهیم فرهنگ و اصول حاکم آن دستخوش تحریف و فراموش یا تغییرشود.

وی افزود: با اصول ولایت‌مداری، ایثار و فداکاری است که می‌توانیم آن را حفظ کنیم؛ با جهاد اکبر می‌توانیم ارزش‌های آن را حفظ کنیم. خاطرات دفاع مقدس مانند قصص قرآن عبرت‌آموز است و غلبه حق علیه باطل، ایستادگی و جهاد در راه خدا است.

نماینده ولی فقیه در سپاه خطاب به فرماندهان با بیان اینکه رسالت و مأموریت شما که دفاع مقدس را خلق کرده‌اید حفظ آن است ، خاطرنشان کرد:اصول و مبانی عقبه‌های فکری که دفاع مقدس را خلق کرد نباید گرفتار انحراف شود. امروز هم لازم است که رسالت خود را در روایتگری صحیح انجام بدهید و مانع تحریف شده و عامل بقای این فرهنگ شوید تا نسل امروز در میدان جدید سنگرنشینان شایسته ای باشند.

 وی در ادامه اظهار کرد: منشور چهل سالگی دفاع مقدس مقام معظم رهبری و زوایای آن را که حداقل ۲۰ محور در آن بیانات وجود داشت تحلیل کنید که راه عقب زدن دشمنان و بقای انقلاب است.

حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی صادقی در پایان  با تاکید بر اینکه فرهنگ دفاع مقدس جهت دهنده آن است، گفت: جنگ ما با استکبار پایان ندارد پس دفاع ما نیز پایان ندارد. دفاع‌مقدس مانند عاشورا که طلوعی بی‌پایان بود می‌ماند. دفاع مقدس باقی می‌ماند.


در بخشی از این مراسم از ۱۶۰ اثر مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس با حضور سرلشکر حسین سلامی، سردار نائینی، سرلشکر صفوی، حجت‌الاسلام والمسلمین حاجی صادقی و سرلشکر ایزدی  رونمایی شد.
انتهای پیام/02

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است