شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانمسئول بسیج کارگری سپاه قدس گیلان خبر داد: برگزاری اجلاسیه ۴۱۸ شهید کارگر در گیلان

مسئول بسیج کارگری سپاه قدس گیلان خبر داد: برگزاری اجلاسیه ۴۱۸ شهید کارگر در گیلان

منتشرشده در گیلان شنبه, 01 خرداد 1395 ساعت 11:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  مسئول بسیج کارگری سپاه قدس گیلان از برگزاری اجلاسیه ۴۱۸ شهید کارگر در گیلان خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سرهنگ حجت خرم مسئول بسیج کارگری سپاه قدس گیلان در گفتگویی اظهار داشت: استان گیلان به‌دلیل داشتن 418 شهید کارگری و سیستم هدایت 10 استان در کشور، میزبان اجلاسیه 418 شهید کارگر تابستان امسال است.


وی با بیان اینکه سازمان بسیج کارگری از ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی به‌صورت خودجوش توسط کارگران، جهت حفظ نظام اسلامی و ارزش‌های آن ورود کردند، خاطرنشان کرد: در اوایل 3 قشر کارگری، اصناف و اداری با هم به‌صورت مشترک وظایف خود را انجام می‌دادند که در سال 1388 این 3 قشر از هم جدا شده و هر کدام از این اقشار به شرح وظایف خود به‌طور مستقل پرداختند.


 مسئول بسیج کارگری سپاه قدس گیلان هدف عمده از تشکیل بسیج کارگری را اسلامی‌سازی جامعه کارگری دانست و مطرح کرد: وظایفی که در این راستا بر عهده ما قرار دارد، جذب، آموزش و به‌کارگیری همه آحاد کارگری است.



سرهنگ خرم با اشاره به برگزاری برنامه‌های فرهنگی، بصیرتی، آموزش و مهارتی در واحدهای صنعتی و تولیدی گفت: یکی از برنامه‌های تخصصی در بسیج کارگری شیفته‌های ایثار بود که به جهت احیاء واحدهای تولیدی انجام شد.


وی با بیان اینکه در طرح شیفته‌های ایثار عزیزان کارگر در ساعات بیکاری خود بدون حقوق مشغول به‌کار می‌شوند و این طرح در پاسداشت از فداکار‌ی‌های شهیدان صورت گرفته است، افزود: بسیج کارگری در سال گذشته 4 طرح را پیش‌بینی کرد تا در کنار وظایف و مأموریت‌های سازمانی خود کمک به دولت و بخش‌های خصوصی کند.



مسئول بسیج کارگری سپاه قدس گیلان با اشاره به اتاق فکر، که متشکل از مدیران کل، مدیران واحدهای صنعتی موفق و مدیران بسیج است، گفت: هدف عمده و بسیار مهم بسیج کارگری این است تا از واحدهای تولیدی که در حالت نیمه فعال هستند و از واحدهای تولیدی که در سطح استان چه در داخل شهرک‌ها و چه در خارج از شهرک‌ها تعطیل هستند حمایت کرده و مجدداً آن را احیا کند.



وی با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که امسال را سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری کردند، اظهار کرد: حمایت از تولیدات داخلی، جلوگیری از واردات بی‌رویه محصولاتی که در داخل استان و کشور تولید می‌شود و صرفه‌جویی، از اولویت‌های انجام کار در اقدام و عمل است.

انتهای خبر/07

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است