شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانمعاون فرهنگی اجتماعی سپاه قدس گیلان :خدمت‌رسانی به مسافران در طرح‌های ساحلی و تفرجگاهی از برنامه‌های سپاه گیلان است

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه قدس گیلان :خدمت‌رسانی به مسافران در طرح‌های ساحلی و تفرجگاهی از برنامه‌های سپاه گیلان است

منتشرشده در گیلان چهارشنبه, 23 تیر 1395 ساعت 11:39
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سرهنگ رضایی پور گفت: ۱۹ طرح ساحلی و ۱۳ طرح تفرجگاهی از برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات سپاه قدس گیلان است که جهت ارائه خدمات‌رسانی به مسافران و پُر کردن اوقات فراغت جوانان در نظر گرفته شده است.

سرهنگ پاسدار عنایت رضایی‌پور معاون فرهنگی اجتماعی سپاه قدس گیلان در گفت‌وگویی اظهار داشت: با آغاز فصل گرما در تابستان و حضور مسافران عزیز از سراسر کشور به استان گیلان و استفاده از تفرجگاه‌ها و سواحل استان، سپاه قدس گیلان برنامه‌های فرهنگی بسیاری خوبی را تدارک دیده و پیش‌بینی کرده است.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه قدس گیلان گفت: 19 طرح ساحلی و 13 طرح تفرجگاهی از برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات سپاه قدس گیلان است که برای ارائه خدمات‌رسانی به مسافران و پُر کردن اوقات فراغت جوانان در نظر گرفته شده است.

وی با اعلام برگزاری مسابقات محلی مانند لافندبازی، فوتبال ساحلی، والیبال ساحلی و نظیر آن را برای مسافران و هم‌استانی‌ها افزود: امسال برای برگزاری این برنامه‌ها شعاری با عنوان "می‌توان از منابع و نعمت‌های خدایی استفاده کرد و به گناه مرتکب نشد" در نظر گرفته شده است.

سرهنگ رضایی‌پور با اشاره به اینکه در این برنامه‌ها علاوه بر ایجاد فضای مناسب و شاد، جلوگیری از آسیب‌های ماهواره‌ای و شبکه‌های اجتماعی پیش‌بینی شده است، مطرح کرد: همچنین با یادآوری نکاتی از وصیت‌نامه شهدای 8 سال دفاع مقدس سعی در انتقال مفاهیم معنوی به مسافرین و گردشگران داریم.

وی هدف از این کار را طریقه صحیح استفاده کردن از فضاهای ساحلی و تفرجگاه‌ها و ارائه پیام‌های فرهنگی برشمرد و تصریح کرد: با انجام این کار، هم اوقات فراغت این عزیزان را پُر کرده و هم پیام‌های فرهنگی و برنامه‌های ورزشی به مسافران عزیز ارائه می‌کنیم.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه  افزایش کیفیت خدمات، بستر مناسبی برای توسعه گردشگری در استان است، اعلام کرد: صیانت از امنیت ملی یعنی جلوگیری از هنجارشکنی‌ها و حمایت از حقوق شهروندی که این مسئله در حوزه پذیرایی از گردشگران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

انتهای خبر/07

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است