شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانمسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان: 200 گروه جهادی برای خدمت رسانی در رزمایش بسیجیان شرکت دارند

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان: 200 گروه جهادی برای خدمت رسانی در رزمایش بسیجیان شرکت دارند

منتشرشده در گیلان دوشنبه, 26 شهریور 1397 ساعت 08:30
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان قدس گیلان در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت:در رزمایش خدمت رسانی سپاهیان محمد رسول الله (ص) هفت هزار گروه جهادی در سرتاسر کشور  و در همین راستا 200 گروه جهادی در گیلان برای خدمت رسانی به عرصه های خدمت اعزام شدند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ احمد ابراهیمی مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: رزمایش خدمت رسانی سپاهیان محمد رسول الله (ص) از نهم شهریور تا بیست و نهم شهریور برگزار می شود و در این بیست روز ، هفت هزار گروه جهادی در سرتاسر کشور برای خدمت رسانی به عرصه های خدمت اعزام شدند که در همین راستا دویست گروه جهادی در گیلان برای انجام خدماتی چون مرمت مساجد، خدمات پزشکی، اکران فیلم و فعالیت های فرهنگی، آب رسانی در مناطق محروم، برگزاری شیفت ایثار توسط کارگران با همت بسیج کارگری، ساخت مسکن محرومین و ... اعزام شدند.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه استان قدس گیلان با اشاره به رزمایش خدمت رسانی در روز ۲۵ شهریور تصریح کرد:در روز یک شنبه ۲۵ شهریور در همه شهرهای استان گیلان گروه های جهادی برای خدمات رسانی به عرصه های خدمت رسانی اعزام می شوند.

 

 ابراهیمی با اشاره به سابقه تشکیل بسیج سازندگی اظهار کرد: از سال ۱۳۷۹ با دستور مقام معظم رهبری جوانان بسیاری در غالب گروه های جهادی در سرتاسر کشور به خدمت رسانی پرداخته اند.

 

وی در رابطه خدمات بسیج سازندگی در طی سال های ۸۸ تا ۹۶ متذکر شد: ۵۲۹۲ پروژه کوچک و زودبازده طی سال های ۸۸ تا ۹۶ با حمایت بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان در بخش عمرانی به بهره برداری رسید.

 

ابراهیمی افزود: در سال ۹۶ هزار واحد مسکونی برای نیازمندان ساختیم و برای سال ۹۷ هم برنامه ساخت هزار واحد مسکن ویژه محرومین داریم که از این هزار واحد دویست واحد را شروع کرده ایم و بسیار خرسندیم که با اتمام این پروژه ها دو هزار واحد تا پایان سال ۹۷ برای محرومین توسط سپاه قدس استان گیلان ساخته شده است.

 

مسئول بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با اشاره به بخش اشتغالزایی تاکید کرد: در بخش اشتغال زایی فعالیت های خوبی داشتیم و باید عرض کنم که طی سال های ۹۲ تا ۹۶ برای ۵۲۰۰ نفر اشتغالزایی عمدتا در بخش اشتغال روستایی محقق شده است.

 

 ابراهیمی در رابطه با طرح همگام با کشاورز یادآور شد: در قالب طرح همگام با کشاورز و با حضور مهندسان کشاورزی در مزارع قرار است سی درصد در محصول راهبردی برنج افزایش محصول داشته باشیم و خدای را شاکریم که توانستیم در این عرصه ها در تمام نقاط استان به مردم عزیزمان خدمت کرده اند.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان در رابطه با اهدای جهیزیه به قشر کم درآمد بیان کرد: در بحث کمک به جوانان عزیز در بحث اشاعه ازدواج آسان توانستیم پنجاه سری جهیزیه برای قشر کم درآمد جامعه در سال جاری مهیا کنیم.

 

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است