شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانسردار فضلی در صومعه‌سرا: خون شهیدان موجب پایداری انقلاب شده است

سردار فضلی در صومعه‌سرا: خون شهیدان موجب پایداری انقلاب شده است

منتشرشده در گیلان دوشنبه, 14 آبان 1397 ساعت 09:38
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده دانشگاه افسری امام حسین (ع) با اشاره به رشادت‌های بی‌نظیر شهدای دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم گفت: حاصل خون شهیدان ماندگاری پرچم رسول مکرم اسلام(ص) و پایداری انقلاب اسلامی  شده است و خانواده شهدا بر خود ببالند که فرهنگ و منش آن‌ها، بستر مقاومت را شکل داده است.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار علی فضلیفرمانده دانشگاه افسری امام حسین (ع) در مراسم دومین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم محمد اتابه گوراب زرمیخ بر سر مزار این شهید اظهار کرد: روز ۱۳ آبان یادآور بیش از پنج دهه فداکاری و مجاهدت امام راحل، مراجع، علما و شهدا تا پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی است.

 

وی با بیان اینکه از ابتدای پیروزی انقلاب تا به امروز، دشمنان با ترور، راه انداختن جنگ هشت‌ساله و تحریم تلاش کردند تا انقلاب را به سقوط بکشانند افزود: با عنایت خدا، ازخودگذشتگی شهدا و بصیرت مردم انقلاب به چهلمین سالگرد خود رسیده و خانواده شهدا بیش از هرکس دیگر بر پیمودن راه دفاع از نظام مصمم‌تر هستند.

 

فرمانده دانشگاه افسری امام حسین (ع) با اشاره به رشادت و مجاهدت‌های مدافعان حرم تصریح کرد: اگر هوشیاری و بصیرت این جوانان برومند نبود و اگر خون‌های مقدس آن‌ها در دفاع از حرمین شریفین تقدیم نمی‌شد ممکن نبود امروز در مسیر اربعین باز شود و یا از عتبات عالیات آثاری باقی‌مانده باشد.

 

سردار فضلی با اشاره به رشادت‌های بی‌نظیر شهدای دوران دفاع مقدس و مدافعان حرم گفت: حاصل خون شهیدان ماندگاری پرچم رسول مکرم اسلام و پایداری انقلاب شده است و خانواده شهدا بر خود ببالند که فرهنگ و منش آن‌ها، بستر مقاومت را شکل داده است.

 

سردار فضلی با تأکید بر زنده داشتن نام و یاد شهدا خاطرنشان کرد: شهدا رفتند تا ما راهشان و مسیرشان، فرهنگ و منششان را در جامعه اسلامی پیاده‌سازی کنیم، آرمان شهدا، آرمان دفاع از دین خدا و دفاع از امامت و ولایت است که اکثریت شهدا در وصیت‌نامه‌های خود بر اطاعت از ولی‌فقیه تأکید داشتند.

 

بنابراین گزارش در این مراسم از کتاب مروری بر خاطرات شهید محمد اتابه با حضور خانواده شهید رونمایی شد.

 

انتهای پیام

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است