شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانمسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان خبر داد : انجام اقدامات متعدد در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان خبر داد : انجام اقدامات متعدد در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی

منتشرشده در گیلان سه شنبه, 15 آبان 1397 ساعت 13:48
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان گفت: بسیج سازندگی گیلان در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و ارتقای سطح معیشتی اقداماتی انجام داده است.

 به گزارش سپاه نیوز؛ ابراهیمی مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با اشاره به انجام اقدامات در حوزه محرومیت زدایی به روستائیان استان اظهار داشت: بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان در راستای عمل به رسالت‌های جهادی خود به ویژه در حوزه محرومیت‌‌زدایی و کمک به ارتقاء سطح اقتصاد و معیشت روستائیان به آنان خدمات ارائه می کند.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس استان گیلان عنوان کرد: با توجه به تأکیدات ویژه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در کشور،‌ بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان نیز با نصب‌العین قراردادن فرمایشات معظم‌له برنامه‌های خوبی را در حوزه اشتغال‌زایی به اجرا در آورده است.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان به حوزه‌های مختلف اقدامات اشاره کرد و گفت:‌ پرورش ماهی،‌ دام سبک و سنگین،‌ مرغ بومی،‌ زنبورداری،‌ گلخانه،‌ اصلاح و داربستی نمودن باغات و ایجاد سه مورد صنایع تبدیلی از جمله بخش‌هایی است که تسهیلات اشتغال برای آنان پرداخت شده است.

 

وی  از ارائه آموزش‌های کاربردی خبر داد و بیان داشت: بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان قصد دارد با اجرای درست و صحیح برنامه اشتغال‌زایی از مهاجرت بی‌رویه روستائیان به سمت شهرهای گیلان خودداری کند. 

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان از آغاز اجرای ساخت هزار واحد مسکن محرومان توسط بسیج سازندگی سپاه سخن گفت و تصریح کرد:‌ ساخت سرپناه و مشارکت در طرح‌های مسکن‌سازی از جمله حوزه‌های مهمی است که سپاه قدس گیلان در سال‌های اخیر دستاوردهای بسیار با ارزشی در زمینه آن کسب کرده است.

 

وی به بازسازی و مرمت  40 مسجد در استان گیلان توسط گروه‌های جهادی سپاه قدس گیلان را اشاره کرد و افزود:‌ اعطای 3 هزار و 500 دست انواع لوازم‌التحریر به ارزش تقریبی حدود 260 میلیون تومان از جمله اقدامات سپاه قدس گیلان در راستای کمک به دانش‌آموزان بی‌بضاعت است.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه تاکنون 60 سری جهیزیه به نوعروسان اعطا شده است اظهار داشت:‌ تشکیل گروه‌های جهادی محله محور و حل مشکلات و معضلات مردم توسط افراد عضو این گروه‌ها از دیگر فعالیت‌های بسیج سازندگی در شش ماهه نخست امسال است.

 

وی برگزاری رزمایش بزرگ خدمت در شهریور ماه امسال را نیز مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد:‌ در این رزمایش بزرگ بالغ بر 321 گروه جهادی متشکل از برادران و خواهران بسیجی در قالب گروه‌های فرهنگی،‌ آموزشی،‌ بهداشتی‌ و عمرانی برای شرکت در طرح‌های محرومیت زدایی سازماندهی شدند.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه در رزمایش بزرگ خدمت حدود 6 هزار و 443 بسیجی اعم از خواهران و برادران شرکت فعال داشتند عنوان کرد‌:‌ بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان در این رزمایش از تمام ظرفیت‌های موجود در تشکیلات خود برای گره‌گشایی از مشکلات مردم و رفع محرومیت از آنان استفاده کرد.

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است