شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه قدس استان گیلان: توجه بیشتر به مساجد از نفوذ نقشه های دشمن جلوگیری می کند

فرمانده سپاه قدس استان گیلان: توجه بیشتر به مساجد از نفوذ نقشه های دشمن جلوگیری می کند

منتشرشده در گیلان دوشنبه, 21 آبان 1397 ساعت 16:06
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قدس استان گیلان، گفت: حدود ۳ هزار مسجد در سطح استان گیلان وجود دارد که تعداد از آنها نیاز به احیاء و فعال‌سازی دارند که این اماکن مقدس باید از سوی متولیان امر بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله‌پوررمانده سپاه قدس استان گیلان صبح امروز در همایش توانمندسازی ارکان مساجد سطح بک استان گیلان در حسینیه حضرت ابوالفضل (ع) سپاه استان اظهار کرد: دشمن برای رسیدن به اهداف خود به ابزار و شیوه‌های متعددی متوسل می‌شود اما افزایش کارکردهای مساجد می‌تواند از نفوذ این نقشه‌ها جلوگیری کند.

 

وی افزود: امروز نیز همانند دوران دفاع مقدس نظام اسلامی با آماج توطئه‌ها و بمباران‌های تبلیغاتی در حوزه‌های مختلف از جمله فضای فرهنگی،‌ اجتماعی، سیاسی و روانی مواجه است بنابراین باید برای خنثی‌سازی راهبردها و استراتژی‌های دشمن سنگر مساجد تقویت شود.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان تقویت جایگاه مساجد را مورد تأکید قرار داد و افزود:‌ اگر آحاد مردم به ویژه نوجوانان و جوانان کشور به سلاح محکم ایمان که تقویت و گسترش آن یکی از وظایف اصلی مساجد است به خوبی مجهز باشند به طور یقین نظام اسلامی در برابر تهدیدات دشمن و موج حملات آن‌ها مقاوم می‌شود.

 

سردار عبدالله پور گفت: در حال حاضر حدود ۳ هزار مسجد در سطح استان گیلان وجود دارد که تعداد زیادی از آنها به طور کامل فعال نیستند به همین علت احیاء و فعال‌سازی این اماکن مقدس باید از سوی متولیان امر بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

 

فرمانده سپاه قدس گیلان افزود:‌ افزایش تعاملات بیشتر بین اعضا و متولیان امور مساجد باید در رأس امور قرار گیرد زیرا با این روش و با برطرف کردن نواقص و برقراری انسجام لازم علاوه بر ترغیب بیشتر مردم و جوانان برای ورود به مسجد توطئه‌های دشمنان نیز خنثی می‌شود.

 

انتهای خبر /09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است