شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانمسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس استان گیلان: دشمن هزینه زیادی برای نفوذ در بین جوانان صرف می کند/ شهدا به همه ما درس شهامت، شجاعت، جدیت و تلاش می دهند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس استان گیلان: دشمن هزینه زیادی برای نفوذ در بین جوانان صرف می کند/ شهدا به همه ما درس شهامت، شجاعت، جدیت و تلاش می دهند

منتشرشده در گیلان دوشنبه, 26 آذر 1397 ساعت 10:39
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز؛ مسئول نمایندگی ولی فقیه  در سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه دشمن هزینه زیادی برای نفوذ در بین جوانان صرف می کند،  گفت: شهدا به همه ما درس شهامت، شجاعت، جدیت و تلاش می دهند.

 

به گزارش  سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین غلامحسن تسخیری مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس استان گیلان در همایش تربیتی مربیان طرح شهید بهنام محمدی در رشت با تاکید بر فواید خوش رفتاری با دیگران اظهار داشت: حسن رفتار و گفتار، جذابیت ایجاد کرده و توجه به این امر نقش مهمی در اثرگذاری مربیان دارد.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه  در سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اینکه خداوند متعال به پیامبر اسلام(ص) می‌فرماید که اگر خلق نیکوی تو نبود مردم اطرافت جمع نمی‌شدندخاطرنشان کرد:‌ نقش یک مربی همین است که درست رفتار کند، خوب سخن گفته و سخن خوب بگوید‌.

 

وی با بیان اینکه اگر کسی می‌خواهد کار تربیتی انجام دهد باید برای این امر تلاش کند ،گفت: حضرت یونس(ع) پیامبری بود که در راه تربیت قوم خود زود جوش آورد و خداوند متعال به او فرمود "فکر کردی با تو برخورد نمی‌کنیم" و او را به شکم ماهی افکند.

 

 مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس استان گیلان ابراز داشت:‌  انجام کار تربیتی به مراتب از سال‌های قبل سخت‌تر است چرا که دشمنان هزینه زیادی می‌کنند تا جوانان و نوجوانان را گمراه کند و آرام آرام در آنان نفوذ کند.

 

حجت الاسلام والمسلمین تسخیری با تاکید بر اینکه این وظیفه ایمانی ما است که با روی گشاده و چهره‌ای شاداب با مردم برخورد کنیم بیان داشت: اخلاق نیک نسبت به مخالفان زمینه جذب آنها را به سوی اسلام فراهم می‌آورد.

 

وی با اشاره به اینکه شهید بهنام محمدی یکی از الگوها در انقلاب اسلامی است و باید زندگی این شهید به دقت مطالعه شود ابراز داشت: اگر ما شهدا را خوب معرفی کنیم جامعه بیمه می‌شود.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)فرمودند "اگر به شهدای‌مان بپردازیم انقلاب ما به سمت شرق و غرب هرگز نخواهد رفت" عنوان کرد:‌ با معرفی شهدا و الگو دادن به جامعه وابستگی فرهنگی و اقتصادی پیدا نمی‌کنیم.

 

حجت الاسلام والمسلمین تسخیری با اشاره به اینکه شهدا به همه ما درس شهامت، شجاعت، جدیت و تلاش می دهند و دنیایی از علم و معرفت هستند اظهار داشت: برای شما مربیان که وظیفه‌ای چنین خطیر بر عهده دارید اخلاق نیک یک کلید طلایی است.

 

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس استان گیلان اظهار داشت: متربی به رفتار مربی نگاه می‌کند و رفتار و گفتار مربی برایش معیار است به همین دلیل مربی باید با یک زبان با متربی صحبت کند.

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است