شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانرئیس سازمان بسیج سازندگی کشور از طرح های در حال اجرای محرومیت زدایی شهرستان صومعه سرا بازدید کرد

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور از طرح های در حال اجرای محرومیت زدایی شهرستان صومعه سرا بازدید کرد

منتشرشده در گیلان شنبه, 23 آذر 1398 ساعت 09:31
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: زهرایی با حضور در شهرستان صومعه سرا از طرح های در حال اجرای محرومیت زدایی این شهرستان بازدید و چگونگی پیشرفت این طرح ها را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ محمد زهرایی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با حضور در شهرستان صومعه سرا از طرح های در حال اجرای محرومیت زدایی این شهرستان بازدید و از نزدیک چگونگی پیشرفت این طرح ها را مورد بررسی قرار داد.

 

زهرایی در گفت وگویی با بیان اینکه سازمان بسیج سازندگی سپاه در حال حاضر ۴۰ هزار پروژه زودبازده دارد، اظهار کرد: ۲۷ هزار پروژه از این طرح بزرگ که با عنوان خدمت رسانی همزمان در ۱۳ بهمن سال گذشته کلید خورده در حال اجرا است.

 

وی با بیان اینکه ۱۷ هزار پروژه از این تعداد پروژه ها در استان های کردستان، خراسان جنوبی و همدان مورد بهره برداری قرار گرفته است، افزود: ۱۰ هزار طرح نیز از ۲۷ هزار پروژه در حال اجرا طی دو ماه آینده افتتاح می شود که ۱۳ هزار طرح باقی مانده از ۴۰ هزار پروژه در زمان های بعد اجرا می شود.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه ۱۴۰۰ طرح از پروژه ۴۰ هزاری واگذار شده به سازمان در استان گیلان در حال اجرا است، گفت: اولویت سازمان بسیج سازندگی در راستای اجرای این طرح ها در استان گیلان آبرسانی روستاها و تجهیز زیرساخت های آن، احداث مسکن محرومین، ایجاد اشتغال و امنیت غذایی مردم است.

 

زهرایی با اعلام اینکه سازمان بسیج سازندگی سپاه کشور تاکنون ۱۰۰۰ واحد مسکن محرومین در استان گیلان احداث کرده است، یادآور شد: هم اکنون ۷۳۰ واحد مسکن محرومین از سوی بسیج سازندگی در این استان در حال احداث است.

 

وی تفکر بسیجی فرمانده سپاه قدس استان گیلان و رئیس سازمان بسیج سازندگی را مهمترین عامل موفقیت بسیج سازندگی در راستای مقابله با محرومیت زدایی در این استان دانست و اضافه کرد: هم اکنون ۱۳ هزار گروه جهادی خدمت رسان محله محور در سراسر کشور داریم که این گروه های جهادی در راستای فرمان سال گذشته مقام معظم رهبری ساماندهی شده اند که در محله خوشان فعالیت می کنند.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور همچنین از سازماندهی ۱۲ هزار گروه جهادی جغرافیامحور در اقشار ۲۲گانه بسیج مستضعفین خبر داد و عنوان کرد: گسترش یکصد برابری گروه های جهادی از برنامه های افق ۱۰ ساله بسیج است.

 

وی با اشاره به اینکه بیانیه گام دوم انقلاب تفکر بسیج را از گفتمان عمومی خارج و وارد تصمیم گیری و تصمیم سازی کشور می کند، افزود: در این راستا جهادی های ما با تفکر بسیجی و با مسئولیت پذیری در مساجد در حل مسائل کلان کشور به کمک نظام می آیند.

 

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است