شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده ناحیه صومعه سرا : نمایش اقتدار بسیج از اهداف رزمایش گردان بیت‌المقدس است

فرمانده ناحیه صومعه سرا : نمایش اقتدار بسیج از اهداف رزمایش گردان بیت‌المقدس است

منتشرشده در گیلان یکشنبه, 01 دی 1398 ساعت 10:03
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا گفت: با شرکت گردان بیت المقدس حوزه بسیج شهید آیت الله مدنی شهری صومعه‌ سرا مرحله دوم رزمایش آمادگی نیروها برگزارشد.

به گزارش سپاه نیوز؛ حسینی فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا در حاشیه برگزاری رزمایش گردان بیت‌المقدس  در گفت و گویی اظهار داشت : نمایش اقتدار بسیج و تمرین گردان بیت المقدس در جهت اهداف و ارتقاء آمادگی رزم و تقویت جنبه های رزمی بسیج از جمله اهداف این رزمایش بود .

 

وی خاطرنشان کرد :سپاه وظیفه نگهبانی از انقلاب و دستاوردهای آن را بر عهده دارد و بسیج هم به عنوان عضوی از این مجموعه چنین رزمایش هایی رابرگزار می کند .

 

وی افزود: بسیج نهادی مردمی و الهی است و متکی به دستگاه خاصی نیست و این ویژگی مردمی بودنش آن را به سمت آرمان‌های الهی هدایت می‌کند .

 

گفتنی است ؛ رزمایش ۳۶ ساعته گردان بیت‌المقدس در سه مرحله  ۲۱ و ۲۸ آذرماه و ۵ دیماه به ترتیب به عنوان نجات و مردم یاری، دفاع آبی و خاکی (کوی وبرزن )در شهرستان صومعه‌سرا برگزار می شود.

 

شهرستان صومعه سرا با حدود ۱۳۰ هزار نفر جمعیت سه بخش مرکزی، تولمات و گوراب زرمیخ در ۲۵ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است. 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است