شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه قدس استان گیلان: ۵ هزار و ۶۰۰ نفر امسال به راهیان نور اعزام شدند

فرمانده سپاه قدس استان گیلان: ۵ هزار و ۶۰۰ نفر امسال به راهیان نور اعزام شدند

منتشرشده در گیلان شنبه, 07 دی 1398 ساعت 09:53
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قدس استان گیلان از اعزام بیش از ۵۶۰۰ زائر به راهیان نور خبر داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان در بیست و دومین جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در گیلان با بیان این که همه ما از اینکه شهدا به ما لیاقت کار کردن برای آن‌ها را داده‌اند افتخار می کنیم توضیح داد: راهیان نور بزرگ‌ترین عملیات فرهنگی کشور است. این حرکت به ما در برابر حملات دشمن کمک می‌کند تا بتوانیم فرهنگ ایثار و شهادت را زنده نگه‌داریم.

 

وی با بیان اینکه ۱۹ هزار و ۲۷۶ نفر از استان گیلان در سال گذشته به راهیان نور اعزام شدند، یادآور شد: بر مبنای این آمار؛ بیش از ۱۰ هزار نفر از آموزش‌ و پرورش و دانش آموزان بوده‌اند که نشان‌دهنده تعامل خوب آموزش‌ و پرورش در حوزه راهیان نور با سپاه است. استان گیلان بزرگ‌ترین اردوگاه راهیان نور کشور را در مناطق جنوب کشور ساخته است.

 

سردار عبدالله‌پور اظهارکرد: شرایط اعزام راهیان نور خانوادگی به این شکل فراهم نیست و از خانواده‌ها و ادارات می‌خواهیم با خودروهای شخصی این سفر را برنامه ریزی کنند و ما نیز زمینه اعزام و اسکان را فراهم می‌کنیم تا تغییری در این حوزه شاهد باشیم. امسال تقریباً تاکنون ۵۶۰۰ نفر به راهیان نور اعزام شدند که ۳۰۰۰ نفر از آن‌ها از آموزش‌ و پرورش هستند.

 

 

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است