شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه قدس استان گیلان: «سردار سلیمانی» نمونه بارز یک فرد انقلابی و مطیع ولایت بود

فرمانده سپاه قدس استان گیلان: «سردار سلیمانی» نمونه بارز یک فرد انقلابی و مطیع ولایت بود

منتشرشده در گیلان شنبه, 21 دی 1398 ساعت 16:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به نقش مهم «سردار سلیمانی»در دفاع از اسلام و انقلاب، گفت: «سردار سلیمانی»نمونه بارز یک فرد انقلابی و مطیع ولایت بود.

به گزارش سپاه نیوز؛ جمعی از مدیران استان گیلان با حضور در مقر سپاه قدس استان گیلان ضمن دیدار باسردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان  و سایر مسئولان این نهاد، شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را تسلیت و بر لزوم تداوم راه این شهید والامقام تاکید کردند.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان در این جلسه با اشاره به ویژگی‌های اخلاقی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، اظهار کرد: ایشان ارتباط بسیار ویژه‌ای با شهدا داشتند.

 

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه شهید سلیمانی الگوی بارز یک فرد انقلابی و مطیع ولایت بود، افزود: مطالب مطرح شده در بیانات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) در خصوص حاج قاسم سلیمانی نشان‌دهنده مقام عظیم ایشان است.

 

وی با اشاره به تشییع میلیونی پیکر مطهر سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در کشور، گفت: شهادت شهید سلیمانی دل‌های ملت ایران را با هم پیوند زد و ثابت کرد که مردم همواره در میادین دفاع از اصول انقلاب اسلامی حضور دارند.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان خاطراتی از حضور و سخنرانی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در کنگره ۸ هزار شهید استان گیلان در سال ۹۵، افزود: شهید سلیمانی با شهادتش به هرچیزی که از خدا می‌خواست رسید.

 

وی با اشاره به مجاهدت‌های شهید سلیمانی در طول سال‌های دفاع‌مقدس و پس از جنگ، تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی در طول عمر بابرکت خود هیچگاه از مجاهدت فارغ نشد و همواره به طور خستگی‌ناپذیر از کیان اسلام، انقلاب و ملت ایران دفاع می‌کرد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است