شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانمسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان گیلان : ۵۰ گروه پزشکی جهادگر در گیلان فعالیت می کنند

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان گیلان : ۵۰ گروه پزشکی جهادگر در گیلان فعالیت می کنند

منتشرشده در گیلان چهارشنبه, 25 دی 1398 ساعت 09:12
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان گیلان با بیان اینکه گروه‌های جهادی سپاه مشکلات ساکنان مناطق محروم استان را به صورت محله‌محور برطرف می‌کنند گفت: در حال حاضر ۵۰ گروه پزشکی جهادگر در گیلان فعال هستند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ ابراهیمی مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان گیلان از فعال بودن حدود 50 گروه پزشکی و بهداشتی جهادگر در سطح استان گیلان خبر داد و اظهار داشت: سپاه قدس استان گیلان با استفاده از نیروهای بسیجی و اعضای قشرهای مختلف خود در تلاش است تا مشکلات ساکنان مناطق محروم استان را به صورت محله‌محور برطرف کند.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان گیلان با تأکید بر اینکه فعالیت گروه‌های جهادی به صورت همیشگی در طول سال تداوم دارد عنوان کرد: یکی از اقداماتی که برای ارائه بهینه‌ خدمات و تسریع در حل مشکلات نیازمندان و محرومان استان گیلان انجام دادیم تقسیم‌بندی گروه‌های مختلف جهادی در مناطق و حوزه‌های مختلف است.

 

ابراهیمی استقرار گروه‌های جهادی سپاه استان گیلان در مناطق مختلف استان به‌صورت محله محور و یا پایگاه محور را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: قرار است هر کدام از گروه‌های جهادی در حوزه استحفاظی که برای آنان مشخص شده در عرض 3 تا 5 سال نسبت به شناخت مشکلات مردم و سپس برطرف کردن معضلات آنان اقدام کنند.

 

وی ارائه خدمات جهادی به محرومان و نیازمندان استان گیلان به‌ویژه ساکنان مناطق صعب‌العبور استان به صورت هفتگی و حتی روزانه را مورد تأکید قرار داد و بیان داشت: شرکت در فعالیت‌های عمرانی نظیر بازسازی منازل و یا ساخت و ساز واحدهای مسکونی در سطح روستاهای گیلان تنها گوشه‌ای از خدمات ارائه شده گروه‌های جهادگر است.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه استان گیلان عملکرد گروه‌های جهادی جهت احداث منازل مسکونی ویژه مددجویان کمیته امداد و بهزیستی استان را مطلوب ارزیابی کرد و ابراز داشت: در هفته بسیج امسال تعدادی از واحدهای مسکونی محرومان توسط بسیج سازندگی سپاه به بهره‌برداری رسید و به صاحبانشان تحویل داده شد.

 

ابراهیمی با بیان اینکه همزمان با فرا رسیدن ایام مبارک دهه فجر تعداد زیادی از واحدهای مسکونی متعلق به اقشار نیازمند استان گیلان افتتاح می‌شوند خاطرنشان کرد: علاوه بر این‌ها گروه‌های جهادی برای ایام دهه فجر امسال برنامه‌های مختلفی جهت ارائه خدمات فرهنگی، بهداشتی و عمرانی به مردم و ساکنان مناطق محروم و کم‌برخوردار استان دارند.

 

وی فعال بودن بسیج جامعه پزشکی و بسیج دانشجویی و خدمات‌رسانی به محرومان مطابق سطح و برنامه‌ای که برای آنان مشخص شده است را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: تمامی اقشار مختلف بسیج با توجه به نوع کارکردشان در جامعه، همواره برای انجام فعالیت‌های خیرخواهانه و عام‌المنفعه و کمک به محرومان پیشتاز بوده‌اند. 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است