شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلان ۱۲۰ خودروی کمک‌دار سپاه استان گیلان به مردم آسیب‌دیده در برف امدادرسانی کردند

 ۱۲۰ خودروی کمک‌دار سپاه استان گیلان به مردم آسیب‌دیده در برف امدادرسانی کردند

منتشرشده در گیلان چهارشنبه, 23 بهمن 1398 ساعت 15:34
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: جانشین فرمانده سپاه استان گیلان با اشاره به اینکه تردد در جاده قزوین رشت کند است گفت: هم‌اکنون ۱۲۰ خودروی کمک‌دار سپاه در سراسر استان گیلان به مردم خدمات ارائه می‌دهند.

 به گزارش سپاه نیوز؛ توشه جانشین فرمانده سپاه استان گیلان در جمع خبرنگاران به اقدامات سپاه استان گیلان جهت رفع مشکلات به‌وجود آمده ناشی از بارش شدید برف در این استان اشاره کرد و اظهار داشت: هم‌اکنون 120 خودروی کمک‌دار سپاه در سراسر استان گیلان به کمک ادارات گاز و برق شتافتند تا بتوانند قطعی برق و گاز را برطرف کنند.

 

جانشین فرمانده سپاه استان گیلان با بیان اینکه ماشین‌های سنگین سپاه در 4 مسیر برای بازگشایی راه‌ها در حال فعالیت هستند خاطرنشان کرد: این ماشین‌ها برای بازگشایی راه‌ها در مسیرهای صومعه‌سرا، تالش، لنگرود تا آستانه اشرفیه، دانشگاه امام خامنه‌ای زیباکنار تا بندر انزلی و جاده تهران و سراوان فعالیت می‌کنند.

 

وی با اشاره به اقدامات انجام شده سپاه در شهر رشت ابراز داشت: در حال حاضر 10 خودروی کمک‌دار سپاه در شهر رشت در اختیار ادارات گاز و برق قرار گرفتند و بازگشایی مسیرهای مسدود شده از اولویت فعالیت‌های سپاه جهت رفع مشکلات و امدادرسانی به مردم است.

 

توشه اسکان مسافران در راه مانده در بخش سنگر توسط سپاه ناحیه سلمان رشت را مورد اشاره قرار داد و عنوان کرد: اسکان مسافران در این بخش از صبح روز گذشته آغاز شده و در حال حاضر نیز امدادرسانی ادامه دارد.

 

جانشین فرمانده سپاه قدس استان گیلان خاطرنشان کرد: مسافران در راه مانده در شهرستان رودبار در مدارس، مساجد، سالن‌های ورزشی و مقرهای سپاه اسکان داده شدند و مواد غذایی لازم نیز در اختیار آنان گذاشته شد.

 

وی با بیان اینکه هم‌اکنون تردد در جاده قزوین به رشت با مشکل و کندی روبه‌رو است اظهار داشت: به‌دلیل آن که بسیاری از مسافران ماشین‌های خود را در مسیر جاده قزوین به رشت رها کردند تردد و عبور و مرور در این منطقه به‌سختی و کندی انجام می‌شود.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است