شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلان نیروی دریایی سپاه در استان گیلان بیمارستان صحرایی احداث می‌کند

 نیروی دریایی سپاه در استان گیلان بیمارستان صحرایی احداث می‌کند

منتشرشده در گیلان چهارشنبه, 07 اسفند 1398 ساعت 21:52
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: معاون اجرایی سپاه قدس گیلان از احداث بیمارستان صحرایی توسط نیروی دریایی سپاه در این استان خبر داد و گفت: درمانگاه‌های سپاه قدس استان گیلان شبانه‌روزی فعالیت می‌کنند.

به گزارش سپاه نیوز؛ اسماعیلی معاون اجرایی سپاه قدس استان گیلان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه فرمانده سپاه قدس استان گیلان وضعیت این استان از حیث شیوع ویروس کرونا را به اطلاع فرمانده کل سپاه رسانده است اظهار داشت: قرار است به‌زودی سپاه استان گیلان خدمات گسترده‌ای را به مردم ارائه دهد.

 

معاون اجرایی سپاه قدس استان گیلان به دستور سردار سلامی مبنی بر احداث بیمارستان صحرایی در این استان اشاره و بیان کرد: با دستور سردار سلامی مقرر شد نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تا روز پنجشنبه بیمارستان صحرایی خود را در گیلان راه‌اندازی کند.

 

وی احداث بیمارستان صحرایی مذکور را در راستای درخواست وزارت بهداشت و به‌جهت تسریع در روند خدمت‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان عنوان کرد و افزود: بسترهای لازم جهت احداث این بیمارستان صحرایی از حیث جانمایی و برپایی آن در حال آماده شدن است تا در اسرع وقت به مردم گیلان خدمات بهداشتی و درمانی ارائه دهد.

 

اسماعیلی با بیان اینکه سپاه استان گیلان همچون گذشته در تمام مشکلات در کنار مردم خواهد بود و یاری‌رسان آنها است تصریح کرد: با دستور سردار عبدالله‌پورفرمانده سپاه قدس گیلان، بخش اورژانس درمانگاه امام سجاد(ع) رشت از امشب (سه شنبه)به‌صورت شبانه‌روزی در خدمت مردم خواهد بود و به وضعیت آنان رسیدگی می‌کند.

 

وی با اعلام اینکه تمام درمانگاه‌های منتسب به سپاه قدس گیلان در شهرستان‌ها به‌طور شبانه‌روزی به مردم خدمات بهداشتی و درمانی ارائه خواهند داد خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران با تمام توان خود وارد میدان شده و و در خدمت مردم خواهد بود تا نیازهای بهداشتی و درمانی آنها را رفع کند.

 

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است