شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده یگان امنیتی امام علی (ع) سپاه قدس گیلان: روزانه ۳۰۰ بسته اقلام بهداشتی در رشت توزیع می شود

فرمانده یگان امنیتی امام علی (ع) سپاه قدس گیلان: روزانه ۳۰۰ بسته اقلام بهداشتی در رشت توزیع می شود

منتشرشده در گیلان دوشنبه, 12 اسفند 1398 ساعت 13:07
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده یگان امنیتی امام علی (ع) سپاه قدس گیلان از آغاز به کار سامانه اینترنتی ثبت نام دریافت بسته های مواد بهداشتی خبر داد و گفت: روزانه ۳۰۰ بسته از این اقلام در رشت توزیع می شود.


به گزارش سپاه نیوز؛  سرهنگ مجید دوهندو  فرمانده یگان امنیتی امام علی (ع) سپاه قدس گیلان در جمع خبرنگاران با اشاره به استقبال شهروندان رشتی از طرح توزیع ملزومات بهداشتی توسط سپاه قدس گیلان، اظهار کرد: در همین راستا و برای خدمات رسانی بیشتر سامانه ثبت نام اینترنتی این طرح از فردا آغاز به کار می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه طرح تأمین مواد بهداشتی و ضدعفونی در حال حاضر تنها در شهر رشت انجام می‌شود، گفت: شهروندان رشتی می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.bsj-gilan.com با درج مشخصات و آدرس محل سکونت برای دریافت این بسته‌های بهداشتی ثبت نام کنند.

سرهنگ دوهندو با اشاره به اینکه روزانه ۳۰۰ بسته بهداشتی توسط گردان موتوری یگان امنیتی امام علی (ع) توزیع می‌شود، ادامه داد: ارزش هر کدام از این بسته‌های بهداشتی حدود ۸۰ هزار تومان است که مبلغ ۳۰ هزار تومان از سوی سپاه و ۵۰ هزار تومان از سوی متقاضی پرداخت خواهد شد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است