شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانرئیس بسیج سازندگی گیلان خبر داد: ساماندهی ۱۵۰۰ جهادگر گیلانی برای مقابله با کرونا

رئیس بسیج سازندگی گیلان خبر داد: ساماندهی ۱۵۰۰ جهادگر گیلانی برای مقابله با کرونا

منتشرشده در گیلان دوشنبه, 19 اسفند 1398 ساعت 13:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: رئیس بسیج سازندگی گیلان با بیان اینکه در حال حاضر بالغ بر ۱۰ گروه جهادی با ظرفیت 1500 نفر برای مقابله با کرونا ساماندهی شده اند، گفت: بالغ بر ۱۶ هزار بسته بهداشتی در سطح استان توزیع شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ ابراهیمی رئیس بسیج سازندگی استان گیلان با اشاره به فعال شدن گروه های جهادی استان همزمان با شیوع بیماری کرونا، اظهار کرد: در حال حاضر بالغ بر ۱۰ گروه جهادی با ظرفیت 1500 نفر ساماندهی شده است.

 

وی با بیان اینکه گروه های جهادی گیلان در عرصه های بهداشتی و درمانی به بیمارستان ها کمک می کنند، افزود: بالغ بر ۴۳ کارگاه اقتصاد مقاومتی سپاه قدس استان گیلان برای تولید ماسک در سطح استان فعال است.

 

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان از تولید باغ بر ۱۰۶ هزار ماسک در کارگاه های اقتصاد مقاومتی استان خبر داد و خاطرنشان کرد: همچنین عملیات گندزدایی در 1500 نقطه از استان شامل اماکن عمومی، معابر و خیابان ها، مساجد و حسینیه ها و مدارس توسط جهادگران انجام شده است.

 

ابراهیمی از توزیع بالغ بر ۱۶ هزار بسته بهداشتی در سطح استان خبر داد و یادآور شد:  با کمک مجمع خیرین استان ۲۰ هزار ماسک تهیه کردیم که بالغ بر 8000 هزار ماسک در شبکه درمان استان توزیع شد.

 

وی با بیان اینکه 5000 ماسک را در اختیار شهرداری رشت قرار دادیم، عنوان کرد: این ماسک ها در مناطق پنجگانه رشت به صورت هر منطقه 1000 ماسک بین پاکبانان جهت حفظ سلامت آنان در خدمات رسانی به مردم توزیع خواهد شد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است