شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه قدس استان گیلان: هر پایگاه بسیج یک پایگاه سلامت است

فرمانده سپاه قدس استان گیلان: هر پایگاه بسیج یک پایگاه سلامت است

منتشرشده در گیلان سه شنبه, 20 اسفند 1398 ساعت 16:16
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اینکه سپاه همه امکانات خود را برای مبارزه با ویروس کرونا به خدمت گرفته است، گفت: هر پایگاه بسیج به یک پایگاه سلامت تبدیل شده است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان در نشست مشترکی که با محوریت اجرای طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا در دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار شد، اظهار کرد: به دلیل اهمیت سلامت که زمینه‌ساز اقتصاد پویا و اجتماعی پرنشاط است سپاه با تمام توان در راستای مبارزه به این ویروس در میدان حضور خواهد داشت.

 

وی با بیان اینکه سپاه تمام امکانات نیروی انسانی و تجهیزاتی خود را در اختیار حوزه سلامت قرار داده است، افزود: امروز هر پایگاه مقاومت بسیج به یک پایگاه سلامت تبدیل شده است.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اینکه تمامی امکانات کشور در زمینه کنترل کرونا به کار گرفته شده است، گفت: اعضای ستاد مقابله با کرونا باید از تمامی امکانات شهری همانند بیلبوردهای تبلیغاتی و سایر امکانات دستگاه‌های اجرایی و نهادها برای شکست این ویروس منحوس استفاده کنند.

 

سردار عبدالله پور آموزش، غربالگری و بهداشت محیط را سه کار مهم در جهت مقابله با کرونا برشمرد و ادامه داد: از بین بردن کرونا ویروس نیازمند کار جهادی ۲۰ روزه است و همه ما در بهبود سلامت جامعه سهیم هستیم، از این رو باید تمام تلاش‌ها در این جهت متمرکز شود.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است