شما اینجا هستید: خانهاستانهاگیلانفرمانده سپاه قدس استان گیلان خبر داد :اهدای ۱۰ هزار لیتری مواد بهداشتی به مراکز بهداشت و درمان گیلان

فرمانده سپاه قدس استان گیلان خبر داد :اهدای ۱۰ هزار لیتری مواد بهداشتی به مراکز بهداشت و درمان گیلان

منتشرشده در گیلان پنج شنبه, 14 فروردين 1399 ساعت 16:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  سردار عبدالله پور گفت: محموله ۱۰ هزار لیتری مواد بهداشتی و شوینده توسط سپاه قدس استان گیلان به مراکز بهداشت و درمان و بیمارستان‌های این استان اهدا شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد عبدالله‌پور فرمانده سپاه قدس استان گیلان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از مردم با فرهنگ ایران اسلامی و به‌ویژه استان گیلان بابت عدم حضور در اجتماعات جهت قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا کمال تقدیر و تشکر را دارم.

 

وی ضمن ‌قدردانی از مشارکت مسئولانه مردم استان جهت در خانه ماندن در روز طبیعت افزود: مردم فهیم استان برای کنترل شیوع ویروس کرونا باز هم در خانه ماندند و نشان دادند که عزم‌شان را جزم کرده‌اند تا بیماری کرونا را هر چه زودتر ریشه‌کن کنند و ان‌شاءالله با این همدلی ایجادشده بین مردم و مسئولان این اتفاق به‌زودی رخ خواهد داد.

 

وی با اشاره به کمک سپاه به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در روزهای گذشته افزود: سپاه قدس استان گیلان در روزهای گذشته همراه مردم و به‌ویژه کادر بهداشت و درمان بوده و در همین راستا نیز حدود ۱۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی‌کننده را بین بیمارستان‌ها و مراکز بهداشت و درمان کل استان توزیع می‌کند.

 

فرمانده سپاه قدس استان گیلان گفت: این محلول‌های ضدعفونی‌کننده علاوه بر شهرستان رشت توسط سپاه‌های شهرستان‌ها در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشت و درمان کل استان گیلان توزیع خواهد شد تا سپاه بتواند در این عرصه نیز کمک‌حال کادر مراکز خدماتی و درمانی باشد.

 

وی با اشاره به وضعیت خوب کشور در مدیریت ویروس کرونا گفت: علی‌رغم محاصره چهل‌ساله ملت ایران ، اکنون کشور در زمینهٔ کنترل و مقابله با این بیماری وضعیت بهتری نسبت به بسیاری از کشورها دارد و این هم دلیل اش حضور مردم در عرصه خدمت‌رسانی است.

 

سردار عبدالله پور با بیان اینکه این بیماری درمان و داروی خاصی ندارد گفت: بیشتر توجه‌ها اکنون درزمینهٔ بهداشت فردی و پیشگیری است و این لوازم نیز به همین دلیل در اختیار مراکز درمانی قرار می‌گیرد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است