شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستان فرمانده سپاه نینوای استان گلستان: رزمایش « کمک مومنانه» تا پایان ماه رمضان ادامه دارد/ توزیع۲۰۰ هزار بسته ارزاق بین نیازمندان

 فرمانده سپاه نینوای استان گلستان: رزمایش « کمک مومنانه» تا پایان ماه رمضان ادامه دارد/ توزیع۲۰۰ هزار بسته ارزاق بین نیازمندان

منتشرشده در گلستان دوشنبه, 01 ارديبهشت 1399 ساعت 10:43
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: تا کنون دو مرحله از رزمایش کمک مومنانه در استان اجرا شده و این طرح تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

 به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی ملک‌شاهکویی فرمانده سپاه نینوای استان گلستان در جمع خبرنگاران با بیان اینکه سپاه و بسیج در خط مقدم رزمایش کمک مومنانه قرار دارند، اظهارداشت: پس از فرمایشات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) برای کمک به نیازمندان و اقشار ضعیف جامعه در آستانه ماه مبارک رمضان، ستاد استانی رزمایش کمک مومنانه با محوریت سپاه و بسیج تشکیل شد.

 

وی گفت: تلاش ما این است با جلب مشارکت همه دستگاه‌ها، نهادها، خیران و اقشار مردم در این روزهای سخت از محرومان و نیازمندان و کسانی که معیشت آنان به علت شیوع بیماری کرونا دچار مشکل شده است، دست‌گیری کنیم.

 

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان با بیان اینکه تا کنون دو مرحله از رزمایش کمک مومنانه در استان انجام شده است، افزود: تا کنون در سطح استان 24 هزار و 500 بسته ارزاق شامل کالاهای اساسی و ضروری توزیع شد و این کار تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.

 

وی بیان داشت: پایگاه‌های بسیج سراسر استان نیز مشارکت فعالانه‌ای در اجرای این طرح دارند و روز گذشته 2 هزار بسته ارزاق در سطح پایگاه‌های شهرستان گرگان تهیه و بین نیازمندان توزیع شده است.

 

سردار ملک‌شاهکویی خاطرنشان کرد: با توجه به استقبال خوب خیران از اجرای این رزمایش، پیش‌بینی می‌کنیم بتوانیم تا پایان ماه مبارک رمضان 200 هزار بسته غذایی را بین محرومان و نیازمندان استان توزیع کنیم.

 

وی تصریح کرد: توزیع این بسته‌های غذایی عمدتا شبانه و با حفظ آبرو و کرامت خانواده‌های نیازمند انجام می‌شود.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است