پایگاه خبری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی -  فرمانده سپاه نینوای استان گلستان: بیش از 100 کتاب با موضوع خاطرات رزمندگان استان تولید شد
چاپ کردن این صفحه

 فرمانده سپاه نینوای استان گلستان: بیش از 100 کتاب با موضوع خاطرات رزمندگان استان تولید شد

منتشرشده در گلستان چهارشنبه, 24 ارديبهشت 1399 ساعت 12:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه نینوای گلستان از جمع‌آوری بیش از ۵۸ هزار و ۵۰۰ سند مربوط به دوران دفاع مقدس در استان خبر دادو گفت: بیش از 100 کتاب از خاطرات رزمندگان استان در حوزه دفاع مقدس تولید شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی ملک‌شاهکویی فرمانده سپاه نینوای استان گلستان در مراسم معرفی مدیرکل جدید این بنیاد اظهارداشت: با توکل به خداوند متعال در دو سال گذشته بیش از 100 کتاب مکتوب از خاطرات رزمندگان استان در حوزه دفاع مقدس تولید شد.

 

وی یکی دیگر از اقدامات این بنیاد را جمع‌آوری اسناد مربوط به دوران دفاع مقدس برشمرد و گفت: کارگروهی در استان شکل گرفت و توانستیم 58 هزار و 500 برگ سند مربوط به دوران دفاع مقدس را در استان جمع‌آوری کنیم.

 

سردار ملک‌شاهکویی بیان داشت: با پیگیری‌های مستمر، امروز همه دانشگاه‌های استان درس آشنایی با دفاع مقدس را برای دانشجویان تدریس می‌کنند تا با حماسه سازی‌های رزمندگان آسمانی ما آشنا شوند.

 

  وی درباره باغ موزه دفاع مقدس در استان گفت: تمام سعی خود را در این مدت به کار بستیم تا روند ساخت پروژه مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس را  تسریع کنیم .

 

 فرمانده سپاه نینوای استان گلستان خاطرنشان کرد: در این موضوع همه دستگاه‌ها و نهادهای مختلف ثابت کردند به فرهنگ دفاع مقدس و تفکر شهادت علاقه‌مند هستند و هر کاری که توانستند برای ساخت این پروژه انجام دادند.

 

وی ادامه داد: در این مسیر شهدا ما را یاری کردند و هرجا کاری دچار خلل شد با مددجویی از این شهدا راه حل را پیدا می‌کردیم.