شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستان فرمانده سپاه نینوای استان گلستان: بسیج، میدان‌دار تحقق آرمان‌های انقلاب است
چاپ کردن این صفحه

 فرمانده سپاه نینوای استان گلستان: بسیج، میدان‌دار تحقق آرمان‌های انقلاب است

منتشرشده در گلستان چهارشنبه, 31 ارديبهشت 1399 ساعت 09:39
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان گفت: بسیج با گذشت بیش از ۴ دهه از پیروزی انقلاب، همچنان برای تحقق آرمان‌های انقلاب تلاش می‌کند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی ملک‌شاهکویی فرمانده سپاه نینوای استان گلستان در جلسه با بسیج حقوقدانان استان اظهارداشت: بعد از گذشت 4 دهه از پیروزی انقلاب، بسیج همچنان برای تحقق آرمان‌های انقلاب طلایه‌داری و میدان‌داری می‌کند.

 

وی با تأکید بر داشتن روحیه بسیجی و جهادی برای دستیابی به اهداف انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: ما معتقد هستیم هر کسی در هر موقعیتی که باشد اما برای تقویت اسلام و انقلاب گام بردارد، بسیجی است.

 

 

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان در ادامه با اشاره به الزامات جهش تولید تأکید کرد: شعار سال نقشه راه کشور برای رسیدن به قله‌های پیشرفت است. به طور قطع جهش تولید که رهبر معظم انقلاب به آن اشاره کردند فقط معطوف به اقتصاد یا تولید نیست بلکه هر کسی در هر جایگاهی که قرار دارد می‌تواند با تولید محتوا و عملکرد مصداق این شعار بوده و پیشرونده و پیشبرنده باشد.

 

وی به بهره‌گیری از ظرفیت بسیج حقوقدانان برای افزایش آگاهی‌های حقوقی مردم اشاره کرد و گفت: باید از ظرفیت بسج حقوقدانان برای رفع معضلات و مشکلات اصلی استان استفاده کنیم.

 

سردار ملک‌شاهکویی گفت: طرح هر مسجد یک حقوقدان از جمله اقدامات شایسته در حوزه آگاهی بخشی به مردم و رفع برخی مشکلات آنان است، علاوه براین فرهنگ مسجد محوری بسیج نیز به قوت خود باقی خواهد ماند.

 

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است