شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده سپاه نینوای استان گلستان: رزمایش کمک مومنانه لحظات به یاد ماندنی در گلستان رقم زد

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان: رزمایش کمک مومنانه لحظات به یاد ماندنی در گلستان رقم زد

منتشرشده در گلستان دوشنبه, 02 تیر 1399 ساعت 08:36
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه نینوای استان گلستان با اشاره به خدمات مردم و اصناف در طرح رزمایش کمک مومنانه، گفت: رزمایش کمک مومنانه در گلستان لحظات به یاد ماندنی فراوانی رقم زد.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار علی ملک شاهکویی فرمانده سپاه نینوای استان گلستان در مراسم گرامیداشت روز ملی اصناف، اظهارکرد: تا جایی که به یاد داریم، استان گلستان جزو استان هایی بود که در دوران دفاع مقدس دچار خلل در حوزه اصناف و بازار نشد و این فرهنگ انقلابی بازاریان ما را از سال ها گذشته نشان می دهد.

 

وی افزود: اصناف و بازاریان استان در آن سال های سخت کنار مردم ایستادند چرا که گران فروشی و کم فروشی را عملی قبیح می دانستند.

 

سردارملک شاهکویی گفت: با مرور آن مجاهدت ها درمی یابیم این انقلاب به سادگی به دست نیامده و برای حفظ و پاسداری از آن بسیاری از رزمندگان خون دادند و بسیاری دیگر خون دل خورده اند.

 

وی بیان کرد: رزمایش کمک مومنانه در استان لحظات به یاد ماندنی فراوانی برای همه ما رقم زد و اصناف و بازاریان استان در ماجرای کرونا کمک های بسیار زیادی داشتند و در کنار سپاه و بسیج بودند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است