شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستان فرمانده سپاه نینوای استان گلستان عنوان کرد : حماسه‌سازان ماندگار دفاع مقدس سربلند در آزمون الهی

 فرمانده سپاه نینوای استان گلستان عنوان کرد : حماسه‌سازان ماندگار دفاع مقدس سربلند در آزمون الهی

منتشرشده در گلستان چهارشنبه, 09 مهر 1399 ساعت 11:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:  فرمانده سپاه نینوای استان گلستان گفت: حماسه‌سازان ماندگار دفاع مقدس  امتحان خود را در  آزمون الهی پس دادند و سربلند بیرون آمدند.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار علی ملک شاهکوهی  فرمانده سپاه نینوای استان گلستان در همایش حماسه‌سازان ماندگار دفاع مقدس اظهار داشت: جمعی که امروز در محضرشان هستیم 40 سال پیش امتحان خود را در یک آزمون الهی پس دادند و از آن سربلند بیرون آمدند.

 

وی گفت: ما 4 دهه گذشته را در شرایطی رقم زدیم که هیچ تجربه‌ای در عرصه‌های مختلف نداشتیم اما امروز دریایی از تجربه هستیم.

 

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان افزود: دشمن یک جنگ تمام عیار را بر ما تحمیل کرد اما امام راحل با دم مسیحایی خود جنگ تحمیلی را به دفاعی مقدس تبدیل کردند.

 

وی با بیان اینکه معجزات دفاع مقدس بی‌شمار است اظهار داشت: یکی از بزرگترین برکات دفاع مقدس کشف استعدادها و نوابغی همچون شهید باقری و شهید طهرانی مقدم بود.

 

سردار ملک شاهکوهی از پیشکسوتان جهاد و شهادت خواست تا در پایگاه‌های مقاومت بسیج حضور داشته باشند و تجارب خود را به جوانان امروز منتقل کنند.

 

وی گفت: در جنگ نظامی با تفکر بسیجی و روحیه جهادی پیروز شدیم امروز هم همان تفکر بسیج را نیاز داریم تا بر مشکلات معیشتی و جنگ اقتصادی پیروز شویم. 

 

فرمانده سپاه نینوای استان بیان داشت: فعالیت در بسیج حزبی و جناحی نیست و از نظر ما هر کسی دل در گرو انقلاب اسلامی داشته باشد بسیجی است و نگاه ما این نیست یک فرد حتما باید در بسیج پرونده فعالیت داشته باشد تا او را بسیجی خطاب کرد.

 

انتهای پیام/

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است