شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانجانشین سپاه نینوا گلستان؛ در هر عرصه‎ای که حرکت می‎کنیم باید فرهنگ انقلاب اسلامی و فرهنگ ناب محمدی در آن دیده شود

جانشین سپاه نینوا گلستان؛ در هر عرصه‎ای که حرکت می‎کنیم باید فرهنگ انقلاب اسلامی و فرهنگ ناب محمدی در آن دیده شود

منتشرشده در گلستان چهارشنبه, 05 خرداد 1395 ساعت 10:17
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سرهنگ کریمی اول گفت:در هر عرصه‎ای که حرکت می‎کنیم باید فرهنگ انقلاب اسلامی و فرهنگ ناب محمدی در آن دیده شود.

 


به گزارش سپاه نیوز:سرهنگ حسین کریمی‌اول جانشین  سپاه نینوا گلستان در همایش «پیوست نگاری فرهنگی» که در تالار خلیج فارس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد، اظهار کرد:فرهنگ در لایه‎های مختلف جامعه رسوخ می‎کند از این رو غرب به کشورهای جهان سوم این اندیشه را تحمیل کرده است و ما باید تفکر و اندیشه اسلامی را به دنیا صادر کنیم.


وی با بیان اینکه ما پیام رسان یک نسلی هستیم که تحولی جدید برگرفته از دین اسلام به دنیا عرضه می‎کنیم، اذعان کرد: امام راحل با انقلابی که بر پا کرد یک طرحی نو برگرفته از قرآن کریم به جهان عرضه کرد.


جانشین  سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه پیوست فرهنگی ما را به اهداف عالیه رهنمون می‎کند، تصریح کرد: اگر بخواهیم به تمدن بسیار پیشرفته الهی اسلامی برسیم از فرهنگ نباید غافل شویم و همچنین نباید در اقدامات ما رنگ و بوی تفکر و اندیشه غربی دیده شود.


سرهنگ کریمی‎اول با بیان اینکه استعمار چه پیشرفت فیزیکی در جهان داشته است، ابراز کرد: خوی غربی‎ها خوی استکبارستیزی است و تامین فرهنگ سکولاریسم در بین جهان سوم و کشورهای مظلوم است آنها می‎خواهند آقای جهان باشند و فرهنگ خودشان را جایگزین کنند.

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است