شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده سپاه نینوا گلستان؛ جوانان در تمام حوزه‌ها باید جمهوری اسلامی را به خودکفایی کامل برسانند

فرمانده سپاه نینوا گلستان؛ جوانان در تمام حوزه‌ها باید جمهوری اسلامی را به خودکفایی کامل برسانند

منتشرشده در گلستان یکشنبه, 17 بهمن 1395 ساعت 11:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار صادقی گفت: جوانان و متخصصان در حوزه‌های مختلف به ویژه بهداشت و درمان باید جمهوری اسلامی را به خودکفایی کامل برسانند که این مهم مدنظر مباحث راهبری معظم‌له است.

 


به گزارش سپاه نیوز:سردار رحمت‌الله صادقی فرمانده سپاه نینوا گلستان در آئین کلنگ‌زنی مجتمع بهداشتی درمانی امام جعفر صادق (ع) شهرستان گرگان اظهار کرد: یکی از زیرساخت‌هایی  که به فضل الهی با پیروزی انقلاب اسلامی توسعه پیدا کرد زیرساخت بهداشت، سلامت و درمان امت اسلامی بود.


وی با اشاره به اینکه زمانی قبل از پیروزی انقلاب در این استان و شهرستان پزشکان متخصص از هند می‌آمدند، گفت: با پیروزی انقلاب اسلامی تحول بزرگی در حوزه بهداشت، درمان و سلامت به وجود آمد که شرایط امروز انقلاب اسلامی با 38 سال گذشته اصلا قابل مقایسه نیست.


فرمانده سپاه نینوا گلستان افزود: دهه فجر فرصت مغتنمی برای نسل جوان جامعه است تا ظرفیت ها و دستاوردهایی که نظام جمهوری اسلامی به واسطه انقلاب اسلامی انجام داده تبیین شود.


سردار صادقی با اشاره به کیفی شدن تخصص در حوزه بهداشت و درمان اذعان کرد: صحنه عمل حوزه‌های تخصصی ما منوط به مرکز کشور نیست هر استان در حوزه های مختلف ظرفیت‌های خوبی را توانسته به وجود آورد و این ظرفیت سازی توانسته خدمات بسیار ارزشمندی را به مردم ارائه دهد.


وی افزود: در حوزه نیروهای مسلح نیز به کیفی سازی باید توجه شود بنا به فرمایش مقام معظم رهبری تمام ظرفیت نیروهای مسلح زیرساختی برای کمک به مردم، محرومین و معسرین است که در مراکزی که در نیروهای مسلح و سپاه است این خدمات به نیکی ارائه می‌شود.


فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دیگر نیروهای مسلح در بخش زیرساختی به دولت کمک می‌کنند تا باری از خدمات را به مردم ارائه دهند، افزود: در این راستا ظرفیت بهداری در گنبدکاووس برای خدمت به مردم قابل توجه است ضمن اینکه پاسداران و بسیجیان از این خدمات بهره‌مند می‌شوند مردم نیز این خدمات را استفاده می‌کنند.


سردار صادقی تاکید کرد: در تمام مراکز خدماتی ما بخش اعظم خدمات مورد توجه مخاطبان است این زیرساخت‌ها و شاخص‌هایی که در حوزه بهداشت، سلامت و درمان داریم باید توسعه پیدا کنند.

 

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است