شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانجانشین سپاه نینوا استان گلستان؛ رسیدن به تمدن نوین اسلامی با جهاد کبیر میسر می شود

جانشین سپاه نینوا استان گلستان؛ رسیدن به تمدن نوین اسلامی با جهاد کبیر میسر می شود

منتشرشده در گلستان دوشنبه, 18 بهمن 1395 ساعت 12:05
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:کریمی گفت: پایه های این تمدن باید بر اساس اقدام و عمل در سایه جهاد کبیر طراحی شود چون میخواهیم تمدن نوین اسلامی را ارائه کنیم .

 


به گزارش سپاه نیوز: حسین کریمی جانشین سپاه نینوا استان گلستان در جمع مهندسین بسیجی استان ضمن تبریک ایام دهه فجر انقلاب اسلامی ، اظهار کرد : برادران و خواهران هر جایی که در عملکرد ما شبهه ای ایجاد شده بدانید داریم از مسیر انقلاب منحرف می شویم .


وی با بیان اینکه ما به دنبال تمدن نوین اسلامی هستیم ، تصریح کرد : پایه های این تمدن باید بر اساس اقدام و عمل طراحی شود چون میخواهیم تمدن نوین اسلامی را ارائه کنیم .


جانشین سپاه نینوا استان گلستان افزود : مهندسین یکی از نمونه های خاص این تمدن سازی اند و نباید در مسیر پیشرفت از تمسخر بدخواهان بترسید چون زمانی به ما می گفتند شما نمی توانید کاری انجام دهید اما دیدید جوانان ما در زمینه های مختلف به چه دستاوردهایی رسیدند .


وی ادامه داد: امروز با تلاش جوانان ما آن روزها گذشته و دشمن به ظرفیت بالا و توان جوانان ما پی برده است ، روزی تقی زاده ها آمدند و گفتند شما اگر می خواهید به تمدن برسید باید سر تا پا فرنگی شوید ، ولی امروز ما به تمدن و جایگاه واقعی خود رسیده ایم هر چند جا برای ادامه کار بسیار است .


کریمی گفت : حضرت اقا واژه جهاد کبیر رادر سخنرانی ها و بیانات شان به خاطر ایستادگی در ظلم و ستم بارها به کار برده اند ، قران هم بر ایستادگی مقابل کفار و مشرکین تاکید داشته است .


جانشین سپاه نینوا استان گلستان افزود : انقلاب اسلامی با این فرزندان برومند زمینه این که بخواهد تمدن سازی کند را دارد و در برخی از بخش های علمی همچون نانو و هوافضا این توانایی ها را به اثبات رسانیده اید.

 

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است