شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده سپاه نینوا گلستان : 26 دستگاه دولتی در طرح شهید شوشتری مسئولیت دارند

فرمانده سپاه نینوا گلستان : 26 دستگاه دولتی در طرح شهید شوشتری مسئولیت دارند

منتشرشده در گلستان دوشنبه, 02 اسفند 1395 ساعت 11:28
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز:سردار صادقی گفت:در عرصه های اجتماعی و فرهنگی طرح شهید شوشتری 26 دستگاه دولتی مسئولیت دارند .

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار رحمت الله صادقی فرمانده سپاه نینوای گلستان در جلسه استانی طرح شهید شوشتری که با هدف ارزیابی عملکرد دستگاههای متولی برگزار شد،تصریح کرد : بیکاری ، وضعیت نامناسب معیشتی ، فروش مواد مخدر ، ناهنجاری های اجتماعی  ، پایین بودن سطح سواد و بهداشت فردی و اجتماعی ناشی از کمبود امکانات باعث شده تا در برخی مناطق شاهد بزه و  ناهنجاریهایی باشیم .


 وی افزود : درحوزه مسائل زیر ساختی هم حوزه های عمرانی را داریم مثل طرح هادی و بازسازی و مرمت معابر عمومی مثل مساجد و حسینیه ها و در حوزه فردی بهداشت و درمان و سلامت را مورد توجه قرار می دهیم .


فرمانده سپاه نینوا خاطرنشان کرد : در حوزه مسائل فرهنگی هم شاخص های فرهنگی اعم از کتابخانه ، روحانی محل  ، ترمیم مساجد ،  یادواره شهدا و اتفاقات که در این عرصه می افتد را تنظیم کردیم .


سردار صادقی تاکید کرد : حدودا 26 دستگاه مرتبط با این چهار عرصه ای که من گفتم دخیل بوده و برای اجرای این طرح مسولیت دارند .


استاندار گلستان نیز در این جلسه ضمن قدردانی از اقدامات سپاه و سایر دستگاه های مرتبط با طرح شهید شوشتری گفت : ارزیابی کلی این است که اراده واحد در راستای اجرای کامل طرح در استان وجود دارد.

 

انتهای خبر/08

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است