شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده سپاه نینوا گلستان: شهدای مدافع حرم بقای اسلام و انقلاب را تضمین کردند

فرمانده سپاه نینوا گلستان: شهدای مدافع حرم بقای اسلام و انقلاب را تضمین کردند

منتشرشده در گلستان پنج شنبه, 17 فروردين 1396 ساعت 08:35
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: سردار صادقی  گفت: شهدای مدافع حرم با نثار خون خود، بقای اسلام و انقلاب را تضمین کردند.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسداررحمت الله صادقی فرمانده سپاه نینوا گلستان در آئین استقبال از دوازدهمین شهید مدافع حرم استان گلستان اظهار داشت: امروز توفیق داریم که مردم استان گلستان شاهد حضور نخستین شهید مدافع حرم در سال 1396 باشند.

وی تصریح کرد: قطعا حضور این شهید خیر و برکت زیادی را برای استان گلستان به همراه خواهد داشت.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان ادامه داد: شهید ید الله ترمیمی محصول دهه سوم انقلاب اسلامی است و این شهید بزرگوار در سن 13 سالگی به عضویت بسیج محل درآمده بود و در راه اسلام و امت خدمت کرد.

سردارصادقی بیان داشت: در سن 22 سالگی این شهید بزگوار به خدمت سپاه درآمد و دوره‎های آموزشی خود را به خوبی طی کرد و مسئول دسته آتش گردان شد.

وی با بیان اینکه توفیق شهادت برای این شهید بزرگوار در سن 28 سالگی رقم خورد، تاکید کرد: شهید ترمیمی با شهادتش درس بزرگی به پدران، مادران و جوانان ما داد.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه این شهید مدافع حرم هزاران کیلومتر آن طرف‌تر و خارج از مرز جغرافیایی ایران اسلامی به دفاع از حریم آل البیت (ع) پرداخت، افزود: ما باید به این شهید بزرگوار که جان شیرین خود را تقدیم اسلام کرده افتخار کنیم و قطعا این شهید منشاء خیر و برکات زیادی برای استان گلستان خواهد شد.

سردار صادقی  گفت: به پدر و مادر این شهید بزگوار برای تربیت این چنین جوانی تبریک می‎گویم و شهادت این شهید حاصل تلاش اخلاق زیبا و انتخاب مسیر الهی است که برگزیده و در آن قدم نهاده است.


انتهای پیام/02

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است