شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده سپاه گنبدکاووس: ۲۷ برنامه شاخص ستاد امر به معروف در شهرستان گنبدکاووس تدوین شد

فرمانده سپاه گنبدکاووس: ۲۷ برنامه شاخص ستاد امر به معروف در شهرستان گنبدکاووس تدوین شد

منتشرشده در گلستان چهارشنبه, 07 تیر 1396 ساعت 08:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : فرمانده سپاه گنبدکاووس گفت: برنامه‌های اجرایی سال ۹۶ در ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان تدوین شده و ۲۷ برنامه شاخص تهیه شده است.

 

به گزارش سپاه نیوز ؛ سرهنگ دوم پاسدار علی لشکربلوکیفرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس در جلسه ماهانه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان که با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمود ترابی امام‌جمعه و عبدالقدیر کریمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس برگزار شد ، اظهار داشت: در سال 96، توجه ستاد امر به معروف و نهی از منکر، رسیدن به ساختار اصلی است و تاکنون عملا این ساختار احیا شده و باید تقویت شود.

 

فرمانده سپاه شهرستان گنبدکاووس افزود: اگر ساختار منسجم نباشد نمی‌توان برنامه‌های پیشنهادی را اجرا کرد و در حال حاضر برنامه‌های اجرایی سال 96 در این ستاد بسته شده است.

 

وی تصریح کرد: تقویم جلسات و برنامه‌ها مشخص است و مدیران و معاونین مربوطه از جلسات آینده طبق پیشرفت کار خود براساس این زمان‌بندی باید گزارش کار ارائه دهند.

 

لشکربلوکی یادآور شد: در طول سال 27 برنامه برای کل ستاد در نظر گرفته شده و قرار است 2 بار در سال جاری ستاد امر به معروف استان بر کار شهرستان نظارت و بازدید داشته باشد.

 

وی گفت: امید داریم با برنامه‌های تدوین شده تا پایان سال به اهداف و دستاوردهای معین سال 96 برسیم.

 

عبدالقدیر کریمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس هم در این جلسه اظهار داشت: ساختار تعریف شده برای این ستاد، ساختار کامل و جامعی است و همه ظرفیت‌ها به کار گرفته شده تا برنامه‌ها به درستی انجام شود.

 

 

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است