شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانجانشین سپاه نینوا استان گلستان: ماموریت سپاه دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی است

جانشین سپاه نینوا استان گلستان: ماموریت سپاه دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی است

منتشرشده در گلستان یکشنبه, 15 مرداد 1396 ساعت 08:47
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز : جانشین سپاه نینوا گلستان گفت: سپاه همزاد انقلاب و با هدف حفاظت از انقلاب و دستاوردهای آن تاسیس شد و باید در راه توسعه و رشد انقلاب در مقابله با دشمن و در راستای ماموریتهای مختلف بیشتر از پیش بکوشد.

 به گزارش سپاه نیوز ؛سرهنگ پاسدار عبدالله عین علی جانشین سپاه نینوا استان گلستان ، در آئین تکریم و معارفه فرمانده سپاه شهرستان رامیان اظهار کرد: وقتی دست دشمنان از منافع نظام مقدس کوتاه شد جنگهای امنیتی، تحمیلی، اقتصادی، علمی، تحریم ها و مهم ترین آن جنگ نرم را علیه ایران شروع کردند و همچنان ادامه دارد. 

 

جانشین سپاه نینوا گلستان بیان کرد: سپاه همزاد انقلاب و با هدف حفاظت از انقلاب و دستاوردهای آن تاسیس شد و باید در راه توسعه و رشد انقلاب در مقابله با دشمن و در راستای ماموریتهای مختلف بیشتر از پیش بکوشد.

 

وی درباره جنگ نرم گفت: حساسیت جنگ نرم بیشتر از جنگ سرد است چرا که  کشته های جنگ نرم مطرودین جامعه هستند.

 

سرهنگ عین علی با اشاره به اینکه در سپاه، توسعه ، حفظ روحیه ایثارگری و فداکاری باید بعنوان یک نهاد پیشبرنده و پیشرونده وجود داشته باشد، خاطرنشان کرد: توجه خاص به نخبگان و پیشکسوتان، استفاده از تجربیات ۳۵ ساله، توجه به فرهنگ عمومی، مسجدمحوری، محرومیت زدایی و همکاری و همیاری با دستگاهها و ارتباط خوب با دستگاهها و ائمه جمعه و جماعات و حفظ روحیه جهادی و انقلابی و حرکت در جهت پیشبرد اهداف نظام از جمله مواردی است که باید در این سازمان توجه ویژه شود.

 

  در این مراسم از زحمات جعفریان فرمانده سابق سپاه شهرستان رامیان تقدیر شد.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است