شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده سپاه نینوا: همه ظرفیت گلستان برای بازسازی ۷ روستای زلزله‌زده کرمانشاه به‌کار گرفته می‌شود

فرمانده سپاه نینوا: همه ظرفیت گلستان برای بازسازی ۷ روستای زلزله‌زده کرمانشاه به‌کار گرفته می‌شود

منتشرشده در گلستان دوشنبه, 29 آبان 1396 ساعت 10:11
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه نینوای گلستان با بیان اینکه همه ظرفیت استان برای بازسازی ۷ روستای زلزله زده به کار گرفته می‌شود، گفت: از همه مسئولان و مردم استان می‌خواهیم که همه ظرفیت را به صورت متمرکز در این روستاها که بازسازی آنها به گلستان واگذار شده، به‌کار گیرند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رحمت الله صادقی فرمانده سپاه نینوای استان گلستاندر جلسه سوم ستاد مدیریت بحران سپاه نینوا در منطقه پشت تنگ شهرستان سرپل ذهاب اظهار داشت: جلسه سوم بعد از بازدید به همراه تیم کارشناسی از روستاهای تحت پوشش بخش پشت تنگ به تعداد 7 روستا برگزار شد.

 

وی افزود:بازدید میدانی از بناهایی که بر اثر زلزله آسیب دیده ، گفت‌وگو با مردم و معتمدان روستاها و بررسی کارشناسی نیز صورت گرفت.

 

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان افزود: ما در این منطقه با 3 دسته مواجه هستیم، دسته نخست روستاهایی که کامل تخریب شدند، دسته دوم روستاهایی که دارای تخریب کمتری هستند و دسته سوم روستاهایی که آسیب جزئی دیده‌اند که باید برنامه‌ریزی کامل صورت گیرد.

 

فرمانده سپاه نینوا گلستان خاطر نشان کرد: ما در 3 بخش پشتیبانی عمومی از روستاها، اسکان موقت و اسکان دائم عمل خواهیم کرد و با توجه به اینکه در آستانه فصل سرما قرار داریم، باید در اسرع وقت اقدامات آغاز شود.

 

سردار صادقی با تاکید بر استفاده از ظرفیت عظیم بسیج گفت: در انجام این عمل جهادی عظیم قطعا باید از ظرفیت گروه‌های جهادی تخصصی بسیج استفاده شود.

 

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است