شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده سپاه نینوا گلستان: امام راحل و رهبر انقلاب اسلامی تهدیدهای دشمن را به فرصت تبدیل کردند

فرمانده سپاه نینوا گلستان: امام راحل و رهبر انقلاب اسلامی تهدیدهای دشمن را به فرصت تبدیل کردند

منتشرشده در گلستان چهارشنبه, 26 ارديبهشت 1397 ساعت 08:41
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه ما تهدید جنگ هشت ساله را به یک فرصت تبدیل کردیم، گفت: امام راحل و مقام معظم رهبری با عنایت امام زمان (عج) هنرمندترین رهبرانی هستند که تهدیدات را به فرصت تبدیل کردند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رحمت‌الله صادقی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه گرگان، ماه رمضان را ماه بندگی خداوند دانست و اظهار کرد: به لطف خداوند سپاه به‌عنوان پاسدار انقلاب اسلامی با فرمان امام راحل و با ظرفیت بسیار بزرگ بسیج مستضعفین توانست در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی قرار بگیرد.

 

وی گفت: تحقق اسلام بعد از 1400 سال و ایجاد یک نظام با عنوان جمهوری اسلامی با محوریت ولایت‌فقیه که در عصر معاصر پدیده‌ای جدید و در ایجاد تمدن اسلامی یک حرکت نو بود برای استکبار جهانی به سرکردگی استکبار بسیار سنگین تمام شد.

 

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه تمام اجزای کشورمان قبل از پیروزی انقلاب در حوزه‌های مختلف تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی بندگی آمریکا را می‌کرد، افزود: امام راحل با پشتیبانی مردم و توکل به خداوند بندگی شیطان را به بندگی خداوند تغییر داد.

 

سردار صادقی با اشاره به فرموده امام راحل مبنی بر اینکه آمریکا شیطان بزرگ است، یادآور شد: این در سنت الهی قرار دارد و انقلاب اسلامی قرار است در استمرار حرکت انبیا به نحوی حرکت کند که ظرفیت‌های نهفته اسلام ناب را در جامعه به منصه ظهور برساند.

 

وی ادامه داد: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی دشمنی دشمنان با ایران همچنان وجود داشته و در 40 سالگی پیروزی انقلاب مشاهده می‌کنیم راهبردهای همه‌جانبه استکبار جهانی در همه عرصه‌ها اعم از راهبرد براندازی، مهار و تغییر رفتار نظام مقدس جمهوری اسلامی با شکست سنگین مواجه شده که این مهم در تاریخ نظام اسلامی بی‌سابقه است.

 

سردار صادقی با بیان اینکه جوانان فعلی ما نیز بابصیرت و دقت تمام راهبردهای منطقه‌ای آمریکا در منطقه غرب آسیا را شکست داده‌اند، بیان کرد: ما در جامعه جهانی ثابت کردیم که یک کشور با وجود همه مشکلات و تحریم‌ها تمام قد در برابر استکبار جهانی ایستادگی کند و عزت خود را به رخ جهانیان بکشد.

 

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه ما تهدید جنگ هشت ساله را به یک فرصت تبدیل کردیم، تصریح کرد: علاوه‌بر این مهم بسیج، سپاه و ارتش را سازمان دادیم و در کنار آن به 33 کشور بیگانه به سرکردگی آمریکا آنچنان سیلی زدیم که دیگر جرأت حمله نظامی به ایران را ندارند.

 

سردار صادقی یادآور شد: امام راحل و مقام معظم رهبری با عنایت امام زمان (عج) هنرمندترین رهبرانی هستند که تهدیدات را به فرصت تبدیل کردند.

 

وی تأکید کرد: باید فرصت‌های بزرگ جمهوری اسلامی را از دل تهدید به شکلی تنظیم کرد که دشمن در تنبیه و باور جمهوری اسلامی مجاب شود.

 

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با اشاره به اینکه هر کجا گوش به فرمان ولی‌فقیه بودیم توفیقات خداوند را در نابودی تهدیدات دشمن شاهد بودیم، ابراز کرد: باید ظرفیت خود را به رخ دشمن بکشیم و اراده خود را به دشمن تحمیل کنیم.

 

سردار صادقی با بیان اینکه این توفیق است که نسل جدید مسؤولیت فرماندهی سپاه شهرستان‌ها را بر عهده می‌گیرند، اذعان کرد: فرمانده سابق سپاه گرگان رسالت پاسداری خود را به نحو احسن انجام داد و از این پس به‌عنوان معاون اجرایی سپاه استان گلستان منصوب می‌شوند و فرمانده جدید سپاه گرگان نیز فرد با اخلاص و باانگیزه‌ای است که تجربه دوم فرماندهی شهرستان را دارا است.

 

انتهای خبر/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است