شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده سپاه نینوا استان گلستان : ملت ایران بر مبنای فرهنگ عاشورا حرکت می کنند

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان : ملت ایران بر مبنای فرهنگ عاشورا حرکت می کنند

منتشرشده در گلستان دوشنبه, 01 مهر 1398 ساعت 14:02
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت:  ملت ایران در اقدام و عمل، شکل و محتوا بر مبنای فرهنگ عاشورا حرکت کردند و به پیروزی دست یافتند.

 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در مراسم رژه حماسی و اقتدارآفرین نیروهای مسلح استان گلستان اظهار کرد: شهدا و رزمندگان با مجاهدت و نثار خون خود به نظام اسلامی عزت، غیرت و قدرت بخشیدند و امروز بازدارندگی نظام الهی را مدیون رشادت آن عزیزان هستیم که در سخت‌ترین شرایط انقلاب اسلامی کارنامه درخشانی خلق کردند.

 

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه دفاع ما در برابر استکبار از جنس دفاع عاشورایی و حسینی بود، افزود: ملت ایران در اقدام و عمل، شکل و محتوا بر مبنای فرهنگ عاشورا حرکت کردند و به پیروزی دست یافتند.

 

سردار معروفی نقش ولایت را در پیروزی انقلاب اسلامی موثر خواند و گفت: هشت سال ملت بزرگ ایران، نیروهای مسلح، بسیج مستضعفین، جهادسازندگی در خیمه گاه امام خود، کربلا را مشق کردند.

 

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با تاکید بر اینکه گفتمان پرافتخار دفاع مقدس برگرفته از گفتمان عاشورا و آرمان سیدالشهدا بود، ابراز کرد: بزرگترین ائتلاف بشری، خصمانه، ظالمانه و زورگویانه در تاریخ علیه این انقلاب شکل گرفت اما جبهه حق پیروز شد.

 

سردار معروفی بیان کرد: سالار شهیدان امام حسین (ع) از حقی که بر پایه عدالت، فضیلت و همه حقیقت دین بود در برابر جبهه ظلم و کفر کوتاه نیامد.

 

وی با اشاره به اینکه از انقلاب و ارزش‌های الهی دفاع می کنیم گفت : در ابتدای دفاع مقدس انقلاب اسلامی نوپا با کمترین تجهیزات در برابر بزرگترین ائتلاف دنیای استکبار ایستادگی کرد و به فضل الهی، تبعیت از ولایت، گفتمان مقاومت و عاشورایی توانست به پیروزی برسد.

 

 وی تاکید کرد: امروز این نظام دینی به فضل الهی و هوشمندی ملت ما، آمادگی نیروهای مسلح و تیزبینی مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) در منطقه و جهان زبانزد شده است و با داشتن فرهنگ عاشورایی سربلند هستیم.

 

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با تأکید یر اینکه گفتمان عاشورایی همان گفتمان مقاومت است، گفت: با تکیه بر این گفتمان پیروز هستیم، امروز خیمه‌گاه حسین بن علی (ع) در ام‌القرای جهان اسلامی در ایران برپاست .

 

سردار معروفی افزود: ۱۸۸ هزار شهید دفاع مقدس، ۸۰۰ هزار جانباز دفاع مقدس، 42 هزار اسیر و آزاده دفاع مقدس که بنی‌هاشم امام خود شدند و سپر بلای امام خود قرار گرفتند امروز جبهه انقلاب باید بنی‌هاشم انقلاب خود باشد.

 

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه ملت ایران حرف امام زمان خود را بر زمین نخواهد گذاشت، افزود: امروز نیروهای مسلح علاوه بر آمادگی فیزیکی، روانی و اجتماعی برای دفاع همه جانبه از انقلاب اسلامی آمادگی دارند.

 

سردار معروفی تاکید کرد: در جبهه انقلاب اسلامی و با بکارگیری توده‌های مردمی در قالب بسیج، با بدخواهان مقابله می‌کنیم و با تمام وجودمان آمادگی داریم با افتخار همانند زمان سیل و پسا سیل در کنار مسوولان به مردم خدمت کنیم و لحظه‌ای از مشکلات و ناهنجاری‌های مردم و در کمک به آنها کوتاه نخواهیم آمد.

 

سردار معروفی کمک به مردم را از اولویت‌های سپاه و بسیج خواند و گفت: با تمام توان کمک می‌کنیم که بتوانیم گره‌ای از مشکلات باز کنیم و در این مسیر کوتاهی نخواهیم کرد.

 

 

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است