شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده سپاه نینوای استان گلستان: استکبارستیزی ملت ایران عزت وسربلندی برای کشور به ارمغان آورده است

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان: استکبارستیزی ملت ایران عزت وسربلندی برای کشور به ارمغان آورده است

منتشرشده در گلستان یکشنبه, 12 آبان 1398 ساعت 09:18
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه نینوای استان گلستان گفت: استکبارستیزی در طول تاریخ انقلاب عزت و سربلندی برای ما به ارمغان آورده که ما این مسیر را محکم ادامه خواهیم داد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوای استان گلستان در همایش بزرگ استکبار ستیزی در تراز انقلاب اسلامی اظهارکرد: آنچه دانشجویان پیرو خط امام (ره) تسخیر کردند سفارتخانه نبود، جاسوس خانه بود.

 

وی افزود: امام (ره) چون این لانه جاسوسی را مرکز فتنه آمریکایی ها در ایران می دانستند این اقدام دانشجویان را انقلاب دوم نامگذاری کردند و انقلاب اسلامی یک فکر و جریان است و صدور آن به معنی نفوذ معنوی این تفکر الهی به کشور های منطقه است.

 

وی گفت: اگر دیروز امام راحل (ره) فرمودند سازش با دشمن خیانت به مسلمین است به این علت بود که اگر این اتفاق بیفتاد دیگر هیچ کس جرات ایستادگی در برابر استکبار را نخواهد داشت.

 

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان با تاکید بر اینکه معیار ما در استکبار ستیزی امامین انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود بیان کرد: استکبارستیزی ما در طول تاریخ انقلاب عزت و سربلندی برای ما به ارمغان آورده است و ما این مسیر را محکم ادامه خواهیم داد.

 

وی گفت: استکبار ستیزی در منظر امام (ره) ۸ مولفه دارد که شامل خواستگاه الهی استکبار ستیزی، سازش ناپذیر بودن در برابر استکبار، دائمی بودن استکبار ستیزی، اتخاذ راهبرد تهاجمی در مقابله با استکبارستیزی، مبارزه با استکبار براساس تکلیف الهی، مستضعفان محور مبارزه با استکبار، مبارزه با تمام قوا علیه استکبار و مبارزه و نابودی استکبار جهانی است.

 

سردار معروفی ادامه داد: امروز مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان جایگزین برحق امام خمینی (ره) دقیقا مشغول عملیاتی کردن سیاست های استکبارستیزانه انقلاب اسلامی است.

 

وی تصریح کرد: مصداق استکبار و ام الفتنه امروز دنیا آمریکاست که جز دروغ و فریب چیزی برای کشور های دنیا ندارد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است