شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده سپاه نینوای استان گلستان: از اهداف برگزاری یادواره های شهدا ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت و شهادت است

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان: از اهداف برگزاری یادواره های شهدا ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت و شهادت است

منتشرشده در گلستان سه شنبه, 05 آذر 1398 ساعت 09:51
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه نینوای استان گلستان با تاکید بر اینکه هدف اصلی برگزاری یادواره های شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت و شهادت است که عامل مصونیت انقلاب اسلامی است گفت: با برگزاری یادواره های شهدا زندگی خود را به برکت شهدا گره می زنیم.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوای استان گلستان در یادواره ۱۲۰۰ شهید بسیجی استان اظهارکرد: عقبه استان گلستان نشانگر افتخار بزرگ ماست و نمایانگر فهم و اراده بزرگ مردم فارغ از هر قوم و عشیره و مذهبی است چراکه ما در استان ۱۷ قوم داریم که نه تنها بدون کوچکترین اختلافی در کنار هم زندگی می کنند بلکه در سختی در کنار همدیگر هم هستند.

 

سردار معروفی افزود: به کوری چشم بدخواهان وحدت موجود در گلستان الگویی برای جهان و کشورهای اسلامی است که با حفظ برادری و برابری به زیبایی در کنار هم در سر بلندی انقلاب اسلامی سهم بزرگی داشته و دارند.

 

وی خاطر نشان کرد: تقدیم جهار هزار شهید گلگون کفن و هزار و ۵۰۰ جانباز و آزاده پیشینه این مردم را نمایان می کند و حس نوع دوستی، همگرایی و همفکری در ماجرای سیل اول سال توسط مردم برای همه مشخص شد و ما به کمک مردم به یاری آسیب دیدگان سیل رفتیم.

 

سردار معروفی گفت: وحدت گلستان حقیقتا زبانزد خاص و عام در ایران است و من افتخار می کنم در این استان خدمتگزار این مردم هستم.

 

سردار معروفی بیان کرد: علت اصلی برگزاری یادواره های شهدا، ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت و شهادت است که عامل مصونیت انقلاب اسلامی است و ما با برگزاری این یادواره های شهدا زندگی خود را به برکت شهدا گره می زنیم.

 

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین جعفر رعایتی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا استان گلستان گفت: امروز ملت شریف ما می داند که این عزت و امنیت موجود در جامعه به برکت خون شهداست و ما برای پاسداشت خون شهدا این یادواره ها را برپا می کنیم تا بتوانیم قدری دین خود را به شهدای عزیز ادا کنیم.

 

 حجت الاسلام والمسلمین  رعایتی ادامه داد: برای شناخت بهتر شهدا باید به فرهنگ ایثار و شهادت رجوع کرد تا دریافت شهدا جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و ایثاگری کردند.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه نینوا خاطرنشان کرد: فرهنگ شهادت از تفکر بسیجی سرچشمه می گیرد و تفکر بسیجی بر اساس ایثار، گذشت، ولایتمداری و اسلام ناب محمدی شناخته می شود و هر کسی میخواهد شهدا را بشناسد باید اندیشه بسیج را سرمشق خود قرار دهد.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است