شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده سپاه نینوای استان گلستان : شهدا از مولفه‌های اقتدار ایران اسلامی هستند

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان : شهدا از مولفه‌های اقتدار ایران اسلامی هستند

منتشرشده در گلستان یکشنبه, 10 آذر 1398 ساعت 16:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه نینوای استان گلستان گفت: شهدا یکی از مولفه‌های قدرت ایران اسلامی هستند و سلحشوری شهدا، جانبازان و آزادگان از عوامل بازدارندگی است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوای استان گلستان در یادواره شهدای محله میرخیل کردکوی اظهارداشت: شهدای ما متعلق به یک طایفه و عشیره و قوم نیستند زیرا جان خود که بالاترین دارایی بود را برای حفظ انقلاب و تمامیت ارضی کشور عزیز ما فدا کردند.

 

وی افزود: ما برای ثبات نظام مقدس جمهوری اسلامی شهدا را تقدیم کردیم شهدا یکی از مولفه‌های قدرت ایران اسلامی هستند و سلحشوری شهدا، جانبازان و آزادگان عامل بازدارندگی ملت ایران است.

 

فرمانده سپاه نینوا اظهار کرد: دشمن ما حساب می‌کند و می‌بیند این ملت کشته شدن در راه خدا را بزرگترین نعمت می‌داند به همین علت توان تهدید ما را نداشته و ندارند.

 

سردار معروفی اظهارداشت: شهدای ما سر کلاس عباس ابن علی (ع) نشستند، به قافله عشق رسیدند و در نهایت حسینی شدند چون بصیرت داشتند.اخلاص در عمل شاه کلید عشق بازی شهیدان ماست و شهدا همه برای خدا کار می‌کردند و این وفاق زاییده دفاع مقدس است و روحیه جهادی و انقلابی برگرفته از فرهنگ دفاع مقدس است.

 

وی گفت: در هیچ جای تاریخ جز کربلا و دفاع مقدس نیست که انسان ها برای جهاد در راه خدا از هم پیشی بگیرند و دعوا برای خط شکنی باشد.

 

انتهای پیام/09

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است