شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده سپاه نینوای استان گلستان: ۵۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده گلستان تحویل مردم شد

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان: ۵۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده گلستان تحویل مردم شد

منتشرشده در گلستان چهارشنبه, 27 آذر 1398 ساعت 12:50
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه نینوای استان گلستان گفت: ۵۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده استان گلستان، در مرحله دوم بازسازی و تعمیر، تحویل مردم شد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوای استان گلستان صبح امروز (چهارشنبه) در مراسم افتتاحیه مرحله دوم بازسازی و تعمیر ۵۰۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده گلستان اظهارکرد: در استان گلستان ۱۷ قوم با اتحاد و وحدت یکپارچه مثال زدنی در چارچوب انقلاب اسلامی زندگی می کنند.

 

وی افزود: در زمان سیل، سپاه اصفهان با فرماندهی سردار سلیمانی رئیس فعلی سازمان بسیج مستضعفین با تمام توان به کمک شهرستان آق قلا آمد که جای تشکر دارد.

 

سردار معروفی ادامه داد: توفیق داریم برای مرحله دوم بازسازی و تعمیر واحدهای مسکونی مناطق سیل زده با محوریت شهرستان گنبد را امروز افتتاح می کنیم.

 

وی با بیان این که نگاه ما در حوزه محرومیت زدایی همانند امامین انقلاب اعتقادی است، گفت: خدمت مردم را بی منت انجام می دهیم زیرا خدا این توفیق را به ما داده است تا به این مردم نجیب و مومن کمک کنیم.

 

سردار معروفی بیان کرد: در مرحله اول هزار و ۱۸۵ واحد را افتتاح و امروز هم ۵۰۰ واحد را افتتاح می کنیم.

 

فرمانده سپاه نینوای استان گلستان با اشاره به کمک های سپاه در سیل، گفت:۳۳ هزار نفر ۴۵ روز نیروهای جهادی مان در سیل به کمک مردم آمدند و دفاع مقدس در مسئله سیل بعنوان جهاد مقدس تکرار شد  برای مردم جان خود را می دهیم زیرا این انقلاب با مردم تعریف می‌شود.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است