شما اینجا هستید: خانهاستانهاگلستانفرمانده سپاه نینوا استان گلستان : اخلاص در عمل، در رفتار شهید سلیمانی موج می‌زد

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان : اخلاص در عمل، در رفتار شهید سلیمانی موج می‌زد

منتشرشده در گلستان یکشنبه, 22 دی 1398 ساعت 08:55
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: خود حاج قاسم علت ماندگاری دفاع مقدس را اخلاص رزمندگان در عمل می‌دانست و این اخلاص در عمل، در رفتار شهید سلیمانی موج می‌زد.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردارسرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در مراسم یادواره شهدای روستای زیارت و گرامیداشت شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش، اظهار کرد: برگزاری این مراسم نشانه ادب و عمق بصیرت شما مردم به جبهه حق است و این را باید ارج نهاد که به دنبال ترویج فرهنگ ایثار و شهادت هستید.

سردار معروفی تصریح کرد : من طی سالها رفاقت با حاج قاسم درس‌های بزرگی از این شهید والامقام آموختم اما می‌خواهم قدری توضیح دهم چرا حاج قاسم به این جایگاه رسید؟

 

وی افزود:  حاج قاسم استحکام درونی داشت و به‌راحتی جهاد کبیر انجام می‌داد، شهید سلیمانی با خدا دوست بود و خود را در خدمت آحاد مردم قرار داده بود. ایشان اهل بکا و گریه بود، بدون ذره‌ای ریا خاضعانه در برابر خدای خودش  مناجات می‌کرد.

 

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان تصریح کرد: شاخصه بزرگ شهید سلیمانی اخلاص، ولایت باوری و ولایتمداری است و اینکه شهید سلیمانی ۶ بار قسم جلاله می‌خورد که راه عاقبت‌به‌خیری این است و صرفاً شعار نبود.

 

وی با اشاره به فراجناحی عمل کردن شهید سلیمانی، گفت: ما انقلاب کردیم که سیاست را اخلاقی کنیم اما امروز عده‌ای اخلاق را سیاسی می‌کنند که این دیدگاه اشتباه است و بر اساس توصیه حاج قاسم باید مراقبت کرد و سیاست زده رفتار نکنیم.

 

فرمانده سپاه نینوا افزود: حاج قاسم بعد از دفاع مقدس ۳۱ سال در فراغ رفقا و همرزمانش سوخت و سینه‌اش تنگ‌شده بود و در پی شهادت در راه خدا بود .

 

سردار معروفی گفت: من طی ۳۷ سال آشنایی و رفاقت با شهید سلیمانی هیچ‌وقت حاج قاسم را پشت میز ندیدم و ایشان مدام در عرصه‌های مختلف مأموریت خود کف میدان حضور داشت.

وی با اشاره به نحوه به شهادت رسیدن فرمانده نیروی قدس سپاه توسط تروریست‌های آمریکایی، تصریح کرد: خداوند انسانی بزرگ با اعمال چشمگیر را به‌واسطه شیطانی بزرگ به شهادت رساند و او را به آرزویش رساند.

 

وی خاطرنشان کرد: دشمن با به شهادت رساندن سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی قلب مارا نشانه گرفت و دل همه ما را جریحه‌دار کرد. شهادت حق ایشان بود و خداوند متعال مزد شهید زندگی زیستن حاج قاسم را با شهادت داد.

 

 

انتهای پیام/09

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است