شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان : باور به حضور در خط مقدم جهاد اقتصادی «جهش تولید» را رقم می زند

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان : باور به حضور در خط مقدم جهاد اقتصادی «جهش تولید» را رقم می زند

منتشرشده در همدان شنبه, 23 فروردين 1399 ساعت 14:45
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه برای حل مشکلات اقتصادی باید نگاه بسیجی در کشور جا بیفتد، گفت: همه باید باور داشته باشند که در خط مقدم جهاد اقتصادی قرار دارند که با این مسئله انگیزه لازم را برای فعالیت خواهند داشت و با این باور «جهش تولید» رقم خواهد خورد. 

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در گفت‌وگویی در تحلیل شعار سال با عنوان «جهش تولید» مطرح کرد: نزدیک به ۱۰ سال مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) شعار سال را با گرایش وضعیت اقتصادی کشور انتخاب می‌کنند و درنظر دارند در حوزه اقتصادی نیز به استقلال برسیم که لازمه آن ایجاد زمینه‌های تولید در کشور است.

وی با اشاره به اینکه در سال «رونق تولید» اقدامات زیادی انجام شد اما قانع کننده نبود، ادامه داد: در ادامه اقدامات سال گذشته در جهت «رونق تولید» باید «جهش» داشته باشیم و در این راستا باید ضمن تولید بیشتر در تمام زمینه‌ها گام های محکمی برداریم که چنین حرکتی مد نظر رهبر معظم انقلاب است.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان اظهار کرد: برای تحقق شعار سال سپاه در موضوعات مختلفی ورود پیدا کرده و با شناسایی کارگاه‌های تولیدی مشکلات آن‌ها را مرتفع کنیم تا در شتاب «جهش تولید» گام برداریم.

سردار مجیدی اولویت فعلی کشور را رهایی از کروناویروس دانست و بیان کرد: در آغاز روزهای کاری سال ۹۹ یعنی ۱۵ فروردین ماه کارگاه‌های تولیدی شهرک بوعلی را به عنوان مقدمه کار ضدعفونی کردیم تا کارکنان آن‌ها با آرامش بیشتری کار و تولید خود را آغاز کنند که البته این نوع اقدامات ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه برای حل مشکلات اقتصادی باید نگاه بسیجی در کشور جا بیفتد، خاطرنشان کرد: همه باید باور داشته باشند که در خط مقدم جهاد اقتصادی قرار دارند که با این مسئله انگیزه لازم را برای فعالیت خواهند داشت و با این باور «جهش تولید»رقم خواهد خورد.

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان ادامه داد: رسانه‌ها باید این باور را جلو ببرند و انگیزه لازم را ایجاد کنند در این صورت می‌توان با ظرفیت دستگاه‌ها و بسیج اقشار راهکارهای عملیاتی مورد نیاز جهش را مشخص کنیم.

سردارمجیدی با بیان اینکه به وسیله جهش با برنامه‌ریزی مشخص و یک حرکت آفندی بزرگتری در مقابل تهدیدهای اقتصادی دشمن بایسیتم، گفت: کشور ما کشوری است که مورد تهاجم و جنگ اقتصادی قرار گرفته که در این شرایط یک شیوه عادی حرکت نمی‌تواند کفایت کند بلکه می‌توان با نگاه جهشی قوی به تولید برسیم چراکه با یک حرکت آرام به نتیجه نخواهیم رسید.

وی با اشاره به اینکه زمان کار و نیروی انسانی مختصص باید افزایش پیدا کند و در راستای جهش گام مؤثری برداریم، افزود: بسیج کارگران و اصناف مأموریت پیدا کردند که از کارگاه‌های تولیدی حمایت کنند تا بتوانیم حرکتی در کنار آنها به عنوان پشتیبان فکری داشته باشیم.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است