شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: افراد آسیب دیده از کرونا از سوی قرارگاه مواسات حمایت می‌شوند

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: افراد آسیب دیده از کرونا از سوی قرارگاه مواسات حمایت می‌شوند

منتشرشده در همدان یکشنبه, 31 فروردين 1399 ساعت 08:04
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با اشاره به دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر انجام رزمایش مومنانه گفت: قرارگاه مشترک سپاه و نماینده ولی فقیه فعال شده است و کسانی که از کرونا آسیب‌ دیده‌اند با کمک‌های مردمی مورد حمایت قرار می‌گیرند.

به گزارش سپاه نیوز؛  سردار سرتیپ دوم پاسدار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه استان همدان در مراسم اختتامیه دوره کمک پرستاری قرارگاه زیستی امام رضا(ع) سپاه ناحیه همدان با قدرددانی از زحمات کادر بهداشت و درمان اظهار داشت: به فرموده ائمه اطهار (ع) ارزش امنیت و سلامت زمانی مشخص می‌شود که انسان به آن مبتلا شود.

 

سردار مجیدی عنوان کرد: در چهل سالی که پشت سر گذاشتیم چه در زمان دفاع مقدس و چه موضوعات پیش آمده در سالهای پس از آن شاخصه های منحصربه فرد خود را داشتند که باید براساس آنها اقدام می کردیم.

 

وی گفت: در دفاع مقدس وقتی جراحتی ایجاد می‌شد کادر درمانی بدون دغدغه درمان می‌کردند اما اتفاقی که امروز افتاده بسیار دشوارتر بود و تمام تیم درمانی ما که برای ایجاد سلامتی مردم رفتند اول خودشان درگیر بودند و باید مراقب خود می‌بودند که اتقاق بیشتری نیافتد و یک تجربه جدیدی بود.

   

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان خطاب به کادر درمان و بسیجیان گفت: این تجربه را برای خود اندوخته داشته باشید و تلاش کنید پیرامون این موضوع آموخته‌های بیشتری را لحاظ کنید.

 

وی با بیان اینکه ما باید به سمت و سویی برویم که در این زمینه آموزش را برای نیروهای پاسدار و بسیج هم داشته باشیم، ابراز کرد: دوره کمک پرستاری قرارگاه زیستی امام رضا(ع) سپاه ناحیه همدان یکی از بهترین دوره‌هایی بود که در استان انجام شد.

 

سردار مجیدی با بیان اینکه براساس ماموریت ابلاغی 13 هزار و 810 نفر از بسیجیان همدان برای مقابله با کرونا آموزش دیده اند اظهار داشت:  دوره های برگزار شده عمدتا شامل آموزش‌های عمومی بود اما سپاه ناحیه همدان دوره آموزشی تخصصی پرستاری برگزار کرد تا در مواقعی که شرایط سخت‌تر شد برای نقاهتگاه‌ها از این نیروها استفاده شود.

 

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری( مد ظله العالی)  که فرمودند که رزمایش کمک‌های مومنانه در ماه مبارک برگزار شود، گفت: قرارگاه مشترک سپاه و نماینده ولی فقیه فعال شده است و کسانی که از کرونا آسیب‌ دیده‌اند با کمک‌های مردمی مورد حمایت قرار می‌گیرند.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است