شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: زمینه تربیت نیروی انقلابی انس با قرآن و ارتباط با خداست/ کشور را با تلاش مجاهدانه و انقلابی حفظ کنیم

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان: زمینه تربیت نیروی انقلابی انس با قرآن و ارتباط با خداست/ کشور را با تلاش مجاهدانه و انقلابی حفظ کنیم

منتشرشده در همدان چهارشنبه, 10 ارديبهشت 1399 ساعت 11:47
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه هر کس که توان می‌گذارد تا این کشور روی پای خود بایستد کار جهادی کرده است، گفت: امروز اگر ما بتوانیم در این شرایط کشور را حفظ کنیم کاری مجاهدانه و انقلابی است و با حضور کارگران این کار قوت گرفته است.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در مراسم گرامیداشت شهید«برونسی»و 14 هزار شهید بسیج کارگران و کارخانجات که در شرکت کنترل گاز همدان برگزار شد، ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و روز کارگر اظهار داشت: این روزها با توجه به وجود بیماری کرونا و ضرورت پیشگیری از شیوع آن که امکان حضور در مساجد وجود ندارد، در منازل با خانواده نماز جماعت برگزار کنید و بر انس با خدا و قرآن تاکید داشته باشید.

 

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما انقلاب تربیت انسان بود، افزود: همین امر باعث شد که انقلاب اسلامی چهل سال روی پای خود بایستد.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با بیان اینکه زمینه تربیت نیروی انقلابی با قرآن مانوس شدن و ذکر و ارتباط با خدا است، گفت: درست است که در بُعد تخصصی باید در علوم ورود پیدا کنیم و موضوعات تخصصی را درک کنیم اما اساس و پایه انسانیت تعلیم خداوند است که باید در زندگی خود ساری و جاری کنیم و این وظیفه همه ما است.

 

وی با اشاره به اینکه نباید اجازه دهیم کسی بیکار شود، گفت: این کار بزرگی است در این شرایط هرکس بتواند این مهم را رعایت کند با این کار خود جهاد کرده است.

 

سردار مجیدی در ادامه با اشاره به خدمات جهادی صورت گرفته در این ایام گفت: در ایران جلوه‌های زیبایی از انسانیت خلق شد.

 

وی با بیان اینکه تاکنون چنین بیماریی در سطح جهان شیوع پیدا نکرده بود، افزود: شاید این کار خدا نشان داد که توانایی او کجاست و ضعف انسان‌ها چقدر است.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین (ع) استان همدان با تاکید بر اینکه در نظام جمهوری اسلامی به لطف خدا جلوه‌های زیبایی از مردم را در کمک‌رسانی به همدیگر شاهد بودیم، و ارزش این حرکت‌ها را می‌بینیم، افزود: قدر خود را بدانید چراکه تمام کسانی که در کارخانجات و شرکت‌ها دارند کار می‌کنند مثل یک نیروی رزمنده در مقابل دشمن ایستادگی می‌کنند.

 

وی ادامه داد: امروز اگر ما بتوانیم در این شرایط کشور را حفظ کنیم کاری مجاهدانه و انقلابی است و با حضور کارگران این کار قوت گرفته است.

 

سردار مجیدی با بیان اینکه هر کس که توان می‌گذارد تا این کشور روی پای خود بایستد کار جهادی کرده است، گفت: بر خود وظیفه می‌دانم از زحمات شما تشکر کنم و باید یادآوری کنم اگر کار برای رضای خدا و در راه اهداف انقلاب اسلامی باشد چقدر با ارزش است.

 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان خاطر نشان کرد: اگر اراده‌ها بر این باشد که باید وظیفه و رسالت خود را انجام دهیم حتما شدنی است؛ اگر این کارخانه روی پایش ایستاده به همت و اراده شما است و این اراده اگر در وجود انسان باشد کارهای بزرگ بسیاری می‌شود انجام داد.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است