شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:  21هزار بسته معیشتی بین افراد آسیب‌دیده از بیماری کرونا توزیع شد 

فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان:  21هزار بسته معیشتی بین افراد آسیب‌دیده از بیماری کرونا توزیع شد 

منتشرشده در همدان چهارشنبه, 17 ارديبهشت 1399 ساعت 09:58
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان با تشریح ساز و کار قرارگاه مواسات و نحوه شناسایی افراد آسیب‌دیده از بیماری کرونا گفت: مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه در نیمه ماه مبارک رمضان و مرحله سوم آن نیز همزمان با عید سعید فطر برگزار می‌شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار مظاهر مجیدی فرمانده سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان در جمع اصحاب رسانه با اعلام اینکه در مرحله نخست رزمایش کمک مومنانه همدان 21 هزار بسته معیشتی بین افراد آسیب‌دیده از بیماری کرونا توزیع شد اظهار داشت: مرحله دوم این رزمایش در نیمه ماه مبارک رمضان و مرحله سوم آن نیز همزمان با عید سعید فطر برگزار می‌شود. 

 

وی با بیان اینکه این رزمایش با همکاری سپاه، ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، دفتر آستان قدس رضوی و دیگر نهادهای مربوطه برگزار می‌شود افزود: در استان همدان تمامی فعالیت‌ها ذیل مجموعه قرارگاه مواسات امام حسن مجتبی(ع) و با محوریت مساجد انجام می‌شود.

 

فرمانده سپاه استان همدان مساجد محوری در هر شهر را محل اصلی فعالیت این قرارگاه در استان دانست و ابراز کرد:  حضور و کمک با علاقه و با انگیزه مردم در این رزمایش، یادآور پشتیبانی‌ها و حمایت‌های مردمی در دفاع مقدس و جبهه مقاومت است.

 

وی با تشریح ساز و کار قرارگاه مواسات و نحوه شناسایی افراد آسیب‌دیده از بیماری کرونا بیان کرد:  امیدواریم با کمک مردم بتوانیم تا پایان ماه مبارک رمضان به تمام خانواده‌هایی که در این بیماری دچار مشکل شدند امدادرسانی کنیم.

 

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است