شما اینجا هستید: خانهاستانهاهمدانفرمانده سپاه رزن و درگزین خبر داد: توزیع ۲هزار بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در رزن و درگزین

فرمانده سپاه رزن و درگزین خبر داد: توزیع ۲هزار بسته معیشتی در مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه در رزن و درگزین

منتشرشده در همدان شنبه, 20 ارديبهشت 1399 ساعت 15:39
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سپاه نیوز: فرمانده سپاه ناحیه رزن و درگزین گفت: مرحله دوم رزمایش کمک مؤمنانه با توزیع بیش از ۲هزار بسته معیشتی همزمان با میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) برگزار می شود.

به گزارش سپاه نیوز؛ مهدوی  فرمانده سپاه ناحیه رزن اظهار کرد: در مرحله اول رزمایش کمک مؤمنانه با کمک خیرین نیکوکار، اقشار مختلف مردم و معتمدین ۲۶۰۰ بسته غذایی در رزن، درگزین و سردرود میان آسیب دیدگان از شرایط بیماری کرونا توزیع شد.

 

وی حضور خیره کننده مردمی در بحران کرونا و اقدامات جهادی را یکی از مؤثرترین دلایل وضعیت نسبتاً مطلوب کشور در وضعیت تحریم ناجوانمردانه اقتصادی برشمرد و افزود: مردم و گروه های جهادی به معنای واقعی کلمه اقتصاد مقاومتی را به عرصه جامعه آورده اند و ظهور و شکل گیری آن را نشان دادند.

 

مهدوی با بیان اینکه در مرحله دوم رزمایش هم شاهد کمک و همت خوب خیرین، علمای شهرستان و مردم بوده ایم، ادامه داد: بار دیگر از همه خیرین در شهرستان های رزن و درگزین و بخش سردرود می خواهیم تا با کمک به قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) در این امر مهم و خداپسندانه سهیم باشند.

آدرس

 آدرس : تهران.خيابان شهيد استاد نجات اللهي.خيابان شهيداحمدلباف.پلاک15 تلفن : 88901334 نمابر: 88909459  
مرکز اطلاعات و نشرالکترونیک معاونت روابط عمومی وانتشارات سپاه 

نقل و نشر مطالب با ذکر نام پايگاه خبری سپاه نیوز آزاد است